Reklama

Reklama

Urząd poszukuje pracowników. Sprawdź, kogo i jakie są wymagania

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Urząd poszukuje pracowników. Sprawdź, kogo i jakie są wymagania - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Wydziale Inwestycji i Zamówień Publicznych bełchatowskiego starostwa poszukiwani są pracownicy na dwa stanowiska. Chętnym zostało niewiele czasu na złożenie aplikacji, termin mija w przyszłym tygodniu.

Reklama

Starostwo Powiatowe w Bełchatowie poszukuje pracowników na dwa stanowiska w Wydziale Inwestycji i Zamówień Publicznych. Oferty sa skierowane do: osoby mającej zająść się organizowaniem procedur zamówień publicznych i rozliczeń oraz pracownika ds. inwestycji i nadzoru.

Kandydaci chętni na podjęcie pracy w urzędzie muszą okazać się przede wszystkim wykształceniem wyższym oraz co najmniej 3-letnim stażem pracy, w tym przynajmniej 2-letnią pracą na stanowisku związanym z zamówieniami publicznymi.

Kandydat musi również mieć polskie obywatelstwo, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na tych stanowiskach, pełną zdolność do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych. Osoba chcąca pracować w starostwie nie może być również skazana za umyślne przestępstwo oraz cieszyć się nieposzlakowaną opinią.

Wśród dodatkowych wymagań starostwo oczekuje m.in. znajomości regulacji prawnych i przepisów prawa z zakresu administracji samorządowej, finansów publicznych, a przede wszystkim ustawy Prawo Zamówień Publicznych i Kodeksu Postępowania Administracyjnego, prawa budowlanego, podatków od towarów i usług.

Termin aplikowania na te stanowiska mija 12 września o godzinie 15:30.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy