Reklama

Reklama

Będą wybierać najpiękniejszy balkon i taras. W puli nagród kilka tysięcy złotych

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już kolejny raz mieszkańcy powiatu bełchatowskiego mogą wziąć udział w konkursie na najpiękniejszy balkon i taras. W tym roku wprowadzono pewną zmianę.

Reklama

Powiat bełchatowski kolejny rok z rzędu wypełni się kwiatami i pięknymi przestrzeniami wypoczynkowymi. Wszystko to za sprawą konkursu na najpiękniejszy balkon i taras, w którym będą mogli wziąć udział mieszkańcy. Starostwo postanowiło rozszerzyć konkurencję, dlatego w tym roku do rywalizacji mogą przystąpić również wspólnoty mieszkaniowe.

- Chcemy promować powiat bełchatowski, mobilizować naszych mieszkańców do utrzymania porządku, czystości, oraz inspirować ich do tego, aby dbali o estetykę swoich miejsc wypoczynku – mówi Dorota Pędziwiatr, starosta Powiatu Bełchatowskiego.

W przypadku balkonów komisja oceniać będzie m.in. ogólną estetykę i pomysłowość, jak również różnorodność ukwiecenia czy kolorystykę. Właściciele tarasów chcąc wygrać, oprócz wspomnianych wcześniej kryteriów, muszą zadbać również o pomysłowość i oryginalność rabat, klombów i skalniaków. Ważnym elementem jest także miejsce wypoczynku (altana).

Starostwo liczy również na kreatywność przystępujących po raz pierwszy do konkursu wspólnot mieszkaniowych. Dla nich zadaniem będzie przygotowanie przestrzeni osiedlowej w pomysłowy i oryginalny sposób.

- Chcemy zachęcić do tego, aby mieszkańcy pokazali nam coś nowego, oryginalnego. Coś, co inni mieszkańcy na pewno chętnie wykorzystają – dodaje Dorota Pędziwiatr.

Jak dodaje starosta, wcześniejsze edycje konkursu cieszyły się zawsze dużym powodzeniem wśród mieszkańców, którzy zaskakiwali swoją kreatywnością.

Zgłoszenia konkursowe można wysyłać od piątku 20 maja do 31 sierpnia za pomocą poczty elektronicznej na adres: [email protected] W zgłoszeniu trzeba umieścić formularz konkursowy dostępny w tym miejscu oraz 5 zdjęć w formie załącznika ważne, aby zdjęcia były wykonane z różnych perspektyw.

Główną nagrodę dla wspólnot mieszkaniowych, czyli 4 tys. złotych finansuje firma BricoMarche. Całą resztę nagród w postaci bonów do wspomnianego marketu funduje powiat bełchatowski. Za zajęcie pierwszego miejsca w konkurencjach: balkon i taras przewidziana jest nagroda o wartości 1000 złotych, za drugie miejsce 700 zł a za trzecie 300.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy