Reklama

Reklama

Tysiące osób z powiatu bełchatowskiego bez gazu. Awaria przy budowie autostrady

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: psgaz.pl

Tysiące osób z powiatu bełchatowskiego bez gazu. Awaria przy budowie autostrady - Zdjęcie główne

foto psgaz.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ponad 5 tysięcy mieszkańców gminy Kleszczów musi się liczyć z utrudnieniami po poważnej awarii gazociągu, do której doszło w miejscowości Słostowice. Przerwa w dostawie gazu może potrwać do godzin popołudniowych.

Reklama

Polska Spółka Gazownictwa poinformowała o poważnej awarii gazociągu, do której doszło przy budowanej właśnie autostradzie w miejscowości Słostowice. Z utrudnieniami musi się liczyć ponad 5 tys. mieszkańców gminy Kleszczów – przerwy w dostawie gazu występują w miejscowości: Wolica, Czyżów, Łękińsko, Łuszczanowice, Kleszczów, Żłobnica, Kamień oraz Bogumiłów.

Z udostępnionego komunikatu wynika, że Brygady Pogotowia Gazowego podjęły już działania w celu usunięcia skutków awarii – prace mogą jednak potrwać jeszcze kilka godzin.

- Brygady Pogotowia Gazowego podjęły działania w celu usunięcia zagrożenia. Niestety, w związku ze skalą awarii i jednostronnym zasilaniem sieci w gminie należy się spodziewać znacznego spadku ciśnienia w sieci oraz możliwości przerwy w dostawie gazu do Klientów. Postaramy się maksymalnie zminimalizować skutki awarii – informuje Polska Spółka Gazownictwa.

Polska Spółka Gazownictwa wskazuje, że prace mogą potrwać do godziny 14:00. Po przywróceniu przepływu gazu w gazociągu, Pogotowie Gazowe będzie sukcesywnie uruchamiać dostawy do wszystkich Klientów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy