Reklama

Reklama

Nowa siła polityczna w Bełchatowie? Podczas zjazdu wybrano przewodniczącego

Opublikowano: pon, 25 kwi 2022 10:35
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Bełchatowie odbył się pierwszy zjazd powiatowy Nowej Lewicy. Wybrano władze lokalnych struktur ugrupowania. Kto został przewodniczącym?

Reklama

W Bełchatowie odbył się pierwszy zjazd powiatowy Nowej Lewicy, podczas którego wybrano lokalne struktury ugrupowania. Przewodniczącym rady powiatowej został Dominik Misztela, wiceprzewodniczącym Dominik Szajbler, a sekretarzem Aleksandra Janowska. Pozostali członkowie rady to: Ewa Ber, Anna Molka, Joanna Berłowska i Remigiusz Dobrzyński. W zebraniu uczestniczyli posłanka Nowej Lewicy Anita Sowińska i sekretarz wojewódzki - Grzegorz Majewski.

- Tworzymy nowe struktury po to, aby mieć silną Lewicę w naszym mieście w kontekście wyborów samorządowych, które już niebawem. Chcemy mieć zdolności koalicyjne, jednak na pewno nie z PiS czy Konfederacją - mówi Dominik Misztela. 

Jak dodaje, planują cykliczne spotkania z mieszkańcami pod hasłem "Kawa z Lewicą", podczas których chcą rozmawiać o programie Nowej Lewicy w Bełchatowie. Pierwsza okazja nadarzy się już 1 Maja na placu Wolności. Członkowie lokalnych struktur ugrupowania planują złożyć kwiatu przy tablicy Ignacego Daszyńskiego. Wówczas będzie również szansa na rozmowę z mieszkańcami. 

- Na pewno niezwykle ważną i istotną kwestią w naszym programie będzie przyszłość Bełchatowa. Należy sobie odpowiedzieć na pytanie: co dalej po kopalni i elektrowni? Obecna władza unika tego trudnego tematu, a my chcemy o tym rozmawiać i wspólnie szukać pomysłów - mówi Dominik Misztela. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy