Reklama

Reklama

Nagrodzili nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Kto został wyróżniony? [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Władze powiatu nagrodziły dyrektorów i nauczycieli z bełchatowskich szkół i placówek oświatowych z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nagrody starosty otrzymały 24 osoby. Na pieniężne gratyfikacje przeznaczono w sumie 84 tys. zł.

Reklama

Dzień Edukacji Narodowej, tak jak co roku, to okazja do nagrodzenia przez samorządy pracowników oświaty. Nauczycieli i dyrektorów szkół oraz placówek oświatowych prowadzonych przez powiat postanowiło wyróżnić również bełchatowskie starostwo. Podczas uroczystości nagrody za zasługi i osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej wręczali starosta Dorota Pędziwiatr oraz przewodniczący rady powiatu Sławomir Malinowski.

- Dziś przychodzi nam podziękować za nauczycielski trud i piękną, choć wymagającą pracę. Zawód nauczyciela to nie jest zwykły zawód. To misja i nie lada wysiłek wychowania i przygotowania do życia kolejnych pokoleń młodych ludzi. To drodzy Państwo wielka odpowiedzialność i codzienne wywiązywanie się z zaufania, jakie nauczycielom powierzono – powiedziała Dorota Pędziwiatr, starosta bełchatowski.

Na liście nagrodzonych znalazły się łącznie 24 osoby. Wyróżnienia otrzymali: Beata Duszyńska i Maciej Koźma (I LO), Lidia Przybylska i Maciej Bukowy (II LO), Beata Stolecka, Małgorzata Warzyńska, Agnieszka Wróblewska, Cezary Idzik i Piotr Mielczarek (ZSP 1), Ewa Mordalska, Marta Zielińska, Anna Różycka, Agnieszka Langkamer i Irmina Wojciechowska (ZSP 2), Anna Nowicka, Marcin Arendt (ZSP Zelów), Dawid Mordak, Andrzej Jędrzejczyk (Centrum Kształcenia Zawodowego), Karolina Turska-Zomerfeld, Katarzyna Pacyńskai Małgorzata Stemplewska (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy), Marzena Rzempała (Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii), Monika Trzebońska (Bursa Szkolna), Anna Waśkiewicz-Polityło (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna).

Na nagrody dla pracowników oświaty powiat przeznaczył w sumie 84 tys. zł. Każdy z pedagogów otrzymał po 3,5 tys. zł (brutto).

Więcej zdjęć z uroczystości na stronie internetowej bełchatowskiego starostwa. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy