Reklama

Reklama

Bezpłatne badania dla bełchatowianek już w przyszłym tygodniu. Jak się zapisać?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: belchatow.pl/poglądowe

Bezpłatne badania dla bełchatowianek już w przyszłym tygodniu. Jak się zapisać? - Zdjęcie główne

foto belchatow.pl/poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Rozpoczyna się kolejny cykl darmowych badań mammograficznych w Bełchatowie. W tym roku, mammobus odwiedzi nasze miasto dwadzieścia razy – pierwsze badnia odbędą się już 11 i 12 stycznia.

Reklama

Już w przyszłym tygodniu bełchatowianki będą mogły skorzystać z darmowego badania mammograficznego. Zgłosić się może każda kobieta w wieku od 50 do 69 lat  – skierowanie nie będzie potrzebne. Jednak, aby uniknąć kolejek, warto zapisać się wcześniej – można to zrobić pod jednym z dwóch numerów telefonu, 42 254 64 10 lub 517 544 044, a także na stronie internetowej.

- W trakcie rejestracji należy podać nr PESEL. Zapisy nie są jednak koniczne. Każda pani spełniająca warunki udziału w programie zostanie bowiem przyjęta – informuje magistrat.

Trzeba pamiętać, że wciąż mamy do czynienia z pandemią oraz reżimem sanitarnym, dlatego też w trosce o zdrowie pacjentek, badanie wykonywane będzie z zachowaniem środków ostrożności. Do pracowni należy wchodzić pojedynczo, niezbędna będzie też maseczka lub przyłbica.

Mammobus pojawi się w Bełchatowie w najbliższy poniedziałek oraz wtorek, 11 i 12 stycznia. Podobnie jak w poprzednich latach, stanie przy Miejskim Centrum Kultury, a pacjentki przyjmowane będą w godzinach od 08:00 do 17:00.

W 2020 roku z bezpłatnych badań mammograficznych skorzystało ponad 700 bełchatowianek, a 25 z nich zostało skierowanych na dalszą diagnostykę.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy