Reklama

Reklama

Alarmy bombowe podczas matur. Policja i straż pożarna w bełchatowskich szkołach

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Alarmy bombowe podczas matur. Policja i straż pożarna w bełchatowskich szkołach - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Policja i straż pożarna pojawiły się w trzech bełchatowskich szkołach. Do placówek wpłynęły informacje o podłożeniu bomb. Czy zgłoszenia o ładunkach wybuchowych przerwały matury?

Reklama

W piątek (6 maja), podczas trzeciego dnia matur, policja i straż pożarna otrzymały zgłoszenia, dotyczące podejrzenia podłożenia ładunków wybuchowych w szkołach średnich w Bełchatowie.

Jak przekazuje rzecznik bełchatowskiej straży, maile informujące o podłożeniu bomb, wpłynęły do trzech bełchatowskich placówek. Wkrótce w szkołach pojawili się strażacy wraz z policjantami.. Funkcjonariusze przeprowadzili przeszukania na terenie LO im. Kochanowskiego, a także w „Ekonomiku” na ulicy Czaplineckiej oraz Centrum Szkolenia Żak.

- Szkoły były wcześniej sprawdzone i zaplombowane, dlatego mieliśmy prawie stuprocentową pewność, że były to alarmy fałszywe – mówi Michał Wieczorek, rzecznik bełchatowskiej straży pożarnej.

Dzisiejsze alarmy bombowe nie przeszkodziły maturzystom w rozpoczęciu egzaminu o czasie. Pracownik Liceum Ogólnokształcącego im. Kochanowskiego nie mógł udzielić informacji na temat tego, co dzieje się w szkole. Powiedział jednak, że sytuacja nie wpłynęła na matury, które zaczęły się i trwają bez przeszkód.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy