Reklama

Reklama

Komendant bełchatowskiej policji poprosił miasto o pomoc. Magistrat dołoży do auta też strażakom

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Komendant bełchatowskiej policji poprosił miasto o pomoc. Magistrat dołoży do auta też strażakom - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Komendant bełchatowskiej policji złożył wniosek do miasta o dofinansowanie zakupu auta służbowego dla funkcjonariuszy. Magistrat wspomoże też zakup wozu dla strażaków. Łącznie dla służb mundurowych w Bełchatowie przekazane zostanie 120 tys. zł.

Reklama

Uchwałę w sprawie pomocy dla bełchatowskiej policji i straży pożarnej przegłosowali miejscy radni podczas czwartkowej sesji (30 września). Z wnioskiem o przekazanie 55 tys. zł na zakup samochodu oznakowanego dla funkcjonariuszy do władz miasta zwrócił się komendant bełchatowskiej policji. To połowa potrzebnej kwoty. Pozostałą część ma przekazać komenda wojewódzka.

O pomoc finansową na zakup lekkiego samochodu wystąpiła też Państwowa Straż Pożarna w Bełchatowie. Radni miasta zgodzili się na przekazanie 63 tys. zł.

- Miasto Bełchatów niejednokrotnie wspierało finansowo, chociażby policję w zakresie patroli ponadnormatywnych czy zakupu pojazdów. Te służby działają na terenie Bełchatowa i dbają o bezpieczeństwo jego mieszkańców, a na tym przecież nam wszystkim zależy – mówi Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa.

W 2020 roku miasto przekazało blisko 100 tys. zł na zakup dwóch samochodów dla policji, a także 50 tys. zł na patrole ponadnormatywne.  

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy