Reklama

Reklama

Wybudują ponad kilometr kanalizacji. Ścieki trafią do miejskiej oczyszczalni

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Gmina Bełchatów

Wybudują ponad kilometr kanalizacji. Ścieki trafią do miejskiej oczyszczalni - Zdjęcie główne

foto Gmina Bełchatów

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już niedługo rozpocznie się budowa kanalizacji w miejscowości Ławy (gmina Bełchatów). Jest to drugi etap inwestycji, która pozwoli na przyłączenie do miejskiej sieci kanalizacyjnej.

Reklama

Gmina Bełchatów ogłosiła przetarg na budowę kanalizacji w Ławach. To już drugi etap przyłączania tej miejscowości do miejskiej sieci kanalizacyjnej. Po ukończeniu tej inwestycji, ścieki z tej miejscowości będą trafiać do bełchatowskiej oczyszczalni.

W ramach zaplanowanych prac, powstanie około kilometra kolektora sanitarnego i ok. 200 metrów odgałęzień, a także rurociąg tłoczny oraz przepompownia. Kanalizacja budowana będzie na dwóch odcinkach: pierwszy od skrzyżowania z drogą powiatową w stronę Zawad i drugi od miejsca, w którym zakończono pierwszy etap prac w stronę Woli Mikorskiej.

Po zakończeniu robót, w Ławach gotowa będzie główna nitka sieci kanalizacyjnej w tej miejscowości. W późniejszym czasie w miarę potrzeb będą doprojektowywane i wykonywane mniejsze odcinki.

Przypomnijmy, pierwszy etap budowy przyłącza kanalizacyjnego w Ławach miał miejsce w zeszłym roku. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy