Reklama

Reklama

Kolęda w Bełchatowie 24-30.01. Gdzie pojawią się duchowni?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Kolęda w Bełchatowie 24-30.01. Gdzie pojawią się duchowni?  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jeszcze w tym tygodniu, księża z części parafii w Bełchatowie będą odwiedzać wiernych w ramach wizyty duszpasterskiej. Gdzie pojawią się duchowni i jak wygląda plan kolędy na najbliższe dni?

Reklama

Część z parafii w Bełchatowie zakończyła już wizyty w domach wiernych, prowadzone w ramach tegorocznej kolędy. Jednak jeszcze w kilku najbliższych dniach, duchowni z Przytorza oraz Grocholic zapukają do drzwi parafian. Jak wygląda plan kolędy w tym tygodniu?

Do wtorku, 25 stycznia potrwa kolęda na os. Przytorze w Bełchatowie. Tamtejsi księża w poniedziałek, 24 stycznia odwiedzą wiernych zamieszkujących ulice Asnyka, Baczyńskiego, Leśmiana i Ludwikowskiej. Na wtorek, 25 stycznia zaplanowano kolędę uzupełniającą — zgłoszenia od parafian, księża przyjmują w kancelarii parafialnej.

Wizyty duszpasterskie w najbliższych dniach przeprowadzą również księża z parafii w Grocholicach. Plan kolędy na najbliższe dni wygląda tam następująco:

  • Poniedziałek 24.01 - ul. Ogrodowa od nr 3, ul. Powstańców Śląskich, ul. Radomszczańska 12,
  • wtorek, 25.01 - ul. Zdzieszulicka oraz Zdzieszulice Górne (najpierw od Piotrkowskiej do tzw. Grabka i dalej od nr 30 do 3 oraz Zdzieszulice Górne od 46A do 73),
  • środa 26.01 - Poręby od nr 40, ul. Brzozowa, ul. Radomszczańska 2, 3A i 8, ul. Powstańców 1863, ul. Obrony Gór Borowskich,
  • czwartek 27.01 - ul. Ampera, ul. Wichrowa (z domami o adresie Poręby i domami o adresie Ul. Brzozowa 14, 16A, 20), ul. Szkolna, ul. Maksymiliana,
  • piątek 28.01 - Ul. BRZOZOWA 3, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 11, 12, 15, 18, 30, Poręby 27D, 27E, ul. Zamoście (od torów do ul. Wojska Polskiego),
  • sobota 29.01 - ul. Częstochowska, ul. Świętojańska.
Na pozostałych osiedlach w Bełchatowie, kolęda została już zakończona. Księża z parafii przy ul. Kościuszki dodają, że wciąż jest możliwość przeprowadzenia uzupełniających wizyt duszpasterskich. Mieszkańcy, którzy chcieliby zaprosić do siebie duchownych, proszeni są o wskazywanie adresów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy