Reklama

Reklama

Ile osób zmarło na COVID-19 w bełchatowskim szpitalu? Władze miasta podały statystyki

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Ile osób zmarło na COVID-19 w bełchatowskim szpitalu? Władze miasta podały statystyki - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Magistrat udostępnił radnym informację o sytuacji COVID-19 w Bełchatowie. W przedstawionym raporcie prezydent Mariola Czechowska ujawniła również statystyki z bełchatowskiego szpitala odnośnie liczby osób zmarłych z powodu COVID-19 w ostatnich miesiącach 2021 roku.

Reklama

Podczas ostatniej sesji rady miejskiej w Bełchatowie udostępniono radnym informację na temat sytuacji związanej z epidemią COVID-19 w Bełchatowie. Podano m.in. liczbę osób zaszczepionych w mieście, która na 19 stycznia wynosiła łącznie 29.265 osób w pełni zaszczepionych osób na 56.419 mieszkańców (51,8 proc.). W zaprezentowanych statystykach można dowiedzieć się również ilu rodziców w Bełchatowie postanowiło zaszczepić swoje dzieci.

Przedstawiono również sytuację w bełchatowskim szpitalu. W informacji przedstawionej przez prezydenta Bełchatowa czytamy,  że w okresie od października do grudnia 2021 roku z powodu COVID-19 zmarło w placówce 103 pacjentów.

Według stanu na 19 stycznia w szpitalu dla pacjentów covidowych dostępne były 92 łóżka, a liczba zajętych miejsc na oddziale zakaźnym wynosiła 70. W szpitalu przygotowanych jest w sumie 8 łóżek intensywnego nadzoru z czego cztery były zajęte. Placówka ma dostępne 54 respiratory z czego zajętych było jedenaście.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy