Reklama

Bełchatów głosuje! Znamy frekwencję do godziny 17:00

Opublikowano:
Autor:

Bełchatów głosuje! Znamy frekwencję do godziny 17:00 - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziś do godziny 21:00 możemy głosować w drugiej turze bełchatowskiej rywalizacji o fotel prezydenta miasta. Tuż po zamknięciu lokali wyborczych rozpocznie się liczenie głosów i czekanie na pierwsze, nieoficjalne wyniki. Mimo, że z siedmiu kandydatów pozostała jedynie dwójka, bełchatowianie aktywnie biorą udział w dzisiejszym głosowaniu.

Ponad 46.000 bełchatowian ma możliwość dziś postawić krzyżyk przy jednym z dwóch kandydatów na urząd Prezydenta Miasta Bełchatowa. Do godziny 12:00 frekwencja wynosiła 12,16 %, natomiast o 17:00 wynik ten wyraźnie podskoczył i wynosił 31,44 %. Dla porównania, o tej godzinie w pierwszej turze frekwencja wyniosła już 39,44%.

Tuż po 21:00 komisje wyborcze przystąpią do liczenia głosów, a w sztabach wyborczy nastąpi nerwowe oczekiwanie na spływające z poszczególnych placówek wyniki. Specjalnie dla naszych czytelników, będziemy na bieżąco relacjonować, co dzieje się siedzibach poszczególnych komitetów. Bezzwłocznie na portalu Dzień Dobry Bełchatów będziemy też publikować nieoficjalne wyniki - te pojawią się w kilka godzin po zakończeniu głosowania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE