Reklama

Reklama

Decyzja zapadła, wiemy kto został nowym prezesem GKS Bełchatów. Kim jest Wojciech Zając?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: gksbelchatow.com

Decyzja zapadła, wiemy kto został nowym prezesem GKS Bełchatów. Kim jest Wojciech Zając?  - Zdjęcie główne

foto gksbelchatow.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia GKS Bełchatów ma nowego prezesa. Rada Nadzorcza spółki powołała na to stanowisko Wojciecha Zająca. Kim jest człowiek, który zasiadł za sterami klubu z ulicy Sportowej?

Reklama

Spółka GKS Bełchatów S.A. poinformowała dziś o zakończeniu postępowania konkursowego na Prezesa Zarządu. Decyzją Rady Nadzorczej, na to stanowisko został powołany 45-letni Wojciech Zając, który z działalnością w strukturach piłkarskich związny jest od ponad 10 lat.

Do tej pory działał w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej, gdzie pełnił rolę wiceprezesa do spraw sportowo szkoleniowych, był też delegatem ds. bezpieczeństwa w PZPN. W ostanich latach (2018-2020) sprawował funkcję prezesa w SPN CWKS Resovia Rzeszów, która w minionym sezonie awansowała do Fortuna 1 Ligi. Wojciech Zając zajmował też stanowsisko Wiceprezesa Stowarzyszenia Druga Liga Piłkarska w latach 2019-2020.

Wojceich Zając został piętnastym prezesem w historii spółki GKS Bełchatów.

- W celu kontynuacji działań podjętych przez powołane w grudniu ubiegłego roku nowe władze klubu oraz ułatwienia wejścia do klubu nowego Prezesa, Rada Nadzorcza przedłużyła o miesiąc oddelegowanie pana Marka Grzesiaka do Zarządu klubu. W tym okresie będzie on pełnił obowiązki Członka Zarządu – czytamy na stronie gksbelchatow.com.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy