Reklama

Reklama

Trzęsienie ziemi w zarządzie GKS Bełchatów. Posypały się rezygnacje!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Trzęsienie ziemi w zarządzie GKS Bełchatów. Posypały się rezygnacje!  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W ciemnych barwach rysuje się sytuacja klubu GKS Bełchatów. Klub poinformował, że Alan Paczuszka zrezygnował z funkcji Prezesa Zarządu Spółki. Dzień wcześniej, decyzję o odejściu podjęli wszyscy członkowie Rady Nadzorczej GKS "Bełchatów" S.A.

Reklama

W poniedziałek, 1 lutego GKS Bełchatów poinformował o trzęsieniu ziemi w zarządzie spółki. Alan Paczuszka, który od 12 lipca 2021 roku pełnił najważniejszą funkcję w górniczym klubie zrezygnował ze stanowiska Prezesa Zarządu Spółki.

Jak podaje klub, zaledwie dzień wcześniej, decyzję o odejściu podjęli również wszyscy pozostali członkowie Rady Nadzorczej GKS-u "Bełchatów" S.A.

Niestety, klub nie podał szerszych wyjaśnień w tym zakresie. Na stronie internetowej pojawiła się jedynie lakoniczna, kilkuzdaniowa informacja na ten temat. Nie są więc znane powody decyzji, czy dalsze kroki, jakie podejmie klub, który znalazł się obecnie w naprawdę trudnej sytuacji. Sprawie z pewnością będziemy się przyglądać.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy