Reklama

Reklama

Boże Ciało w parafii NMP Matki Kościoła i św. Barbary. Wierni tłumnie wzięli udział w procesji [FOTO]

Opublikowano: czw, 16 cze 2022 14:29
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Sztandary, obrazy z wizerunkami świętych i dzieci sypiące kwiaty przed Najświętszym Sakramentem. Setki wiernych wzięło udział w procesji z okazji Bożego Ciała w parafii na os. Dolnośląskim.

Reklama

W tym roku 16 czerwca w Kościele Katolickim obchodzona jest Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, potocznie nazywana Bożym Ciałem. Wierni wyruszyli na ulice miasta, by uczestniczyć w procesjach. W nabożeństwie zorganizowanym w parafii NMP Matki Kościoła i św. Barbary udział wzięły setki osób, które wyruszyły za Najświętszym Sakramentem po mszy świętej o godzinie 10:00.

Trasa procesji podobnie jak w latach ubiegłych wyznaczona została między blokami na osiedlu Dolnośląskim. Ołtarze przed którymi zatrzymywali się wierni, przygotowano przy blokach 136, 132 i 336.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy