Reklama

Reklama

Dodatkowe patrole policji w Bełchatowie. Samorząd przekazał pieniądze dla komendy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Bełchatowie/Zdjęcie poglądowe

Dodatkowe patrole policji w Bełchatowie. Samorząd przekazał pieniądze dla komendy - Zdjęcie główne

foto KPP w Bełchatowie/Zdjęcie poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na ulicach Bełchatowa i powiatu będzie więcej policyjnych patroli. Starostwo przekazało 20 tys. zł dla bełchatowskiej komendy na sfinansowanie godzin ponadnormatywnych funkcjonariuszy.

Reklama

Bełchatowska policja otrzymała dodatkowe pieniądze od bełchatowskiego starostwa na zwiększenie liczby patroli w mieście i powiecie. Samorząd przekazał na ten cel w sumie 20 tys. zł. Kwota ta zostanie wykorzystana na sfinansowanie godzin ponadnormatywnych funkcjonariuszy.

Jak informuje starostwo, zarząd powiatu już zawarł porozumienie z komendantem bełchatowskiej policji. Funkcjonariusze dodatkowe patrole będą pełnić w takich miejscach, gdzie na co dzień trudno dojechać ze względu na bieżące działania.

- Bezpieczeństwo, związane z porządkiem publicznym, bezpieczeństwo zdrowotne czy wreszcie bezpieczeństwo związane z ochroną mienia to dla samorządu powiatu sprawa priorytetowa - mówi Dorota Pędziwiatr, starosta bełchatowski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy