Reklama

Barwny festiwal proszku holi w Bełchatowie

Opublikowano:
Autor:

Barwny festiwal proszku holi w Bełchatowie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już 8 września w naszym mieście odbędzie się kolejny Festiwal Kolorów "Kolor Fest"! Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 17:00 na ul. Staszica przy boiskach.

Festiwal Kolorów w Polsce jest popularny stosunkowo od niedawna. W wydarzeniu główną atrakcją jest sypki, kolorowy i nietoksyczny puder. Kolory Holi są świetną alternatywą dla konfetti, przy czym ich intensywne i żywe barwy idealnie prezentują się w powietrzu oraz na uczestnikach którzy nawzajem się nimi obsypują. Kolory Holi wykorzystywane są także podczas koncertów, teledysków czy sesji fotograficznych. Takie kolory, jak żółty, różowy, zielony, pomarańczowy i rudy są fluorescencyjne, czyli świecą w ultrafiolecie!

Wstęp na festiwal, który odbędzie się w przyszłą sobotę jest całkowicie bezpłatny i nie obejmuje ograniczeń wiekowych. Dla uczestników dostępnych będzie aż 16 różnych Kolorów Holi. Dodatkowo organizatorzy zapowiadają atrakcje towarzyszące, takie jak: klimatyczna muzyka, kolorowa wata cukrowa, różnobarwne okulary, bazooki CO2 oraz dmuchane zamki dla najmłodszych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE