Reklama

„Avengers: Koniec gry” w kinach Helios!

Opublikowano:
Autor:

„Avengers: Koniec gry” w kinach Helios! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Informacja Prasowa

25 kwietnia 2019 r.

„Avengers: Koniec gry” w kinach Helios!

Od dziś na ekranach kin Helios w całej Polsce królować będą uwielbiani przez widzów na całym świecie Avengersi. Sieć zaprasza na emisję najnowszej ekranizacji świata Marvel Comics - „Avengers: Koniec gry”.

Najsłynniejsi superbohaterowie ponownie połączą siły
w filmie „Avengers: Koniec gry”. Po przegranej bitwie
i wymazaniu połowy życia we Wszechświecie przez Thanosa Avengersi stracili wiernych towarzyszy. Świat, jaki wszyscy znali, przestał istnieć… Ocalali superbohaterowie starają się zrobić wszystko co konieczne, aby pokonać szalonego tytana i uratować życie we Wszechświecie. Na szczęście przybędzie nieoczekiwana pomoc…

Ta superprodukcja Marvela to prawdopodobnie najbardziej wyczekiwany tytuł tego roku i zwieńczenie tej pięknej historii! Tym bardziej, że w rolach głównych występuje plejada gwiazd, między innymi: Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Robert Downey Jr., Brie Larson oraz Chris Evans.


Sieć kin Helios zaprasza na porywające seanse premierowe od 24 kwietnia. Na widzów czeka moc filmowych wrażeń z całą plejadą najbardziej wyrazistych postaci świata komiksu! Szczegółowe informacje oraz opcja zakupu biletów na premierowe seanse w całej Polsce dostępne są pod adresem: www.helios.pl/avengers.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 47 kinami mającymi łącznie 269 ekranów i ponad 52 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda). Helios został nagrodzony Godłem Teraz Polska podczas XXV edycji konkursu w kategorii USŁUGI oraz tytułem Created in Poland Superbrands w kategorii KINA.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE