Reklama

Reklama

Ślisko na drogach, koło Ruśca auto wylądowało w rowie. Pierwszy atak zimy spowodował wysyp kolizji [FOTO]

Opublikowano: pt, 11 gru 2020 10:29
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Opady śniegu z deszczem spowodowały, że na drogach w Bełchatowie i okolicy zrobiło ślisko. W Kurówku Prądzewskim (gmina Rusiec) toyota wypadła z drogi. Do wielu kolizji doszło również na bełchatowskich ulicach.

Reklama

Zimowa aura spowodowała wysyp kolizji na drogach w Bełchatowie i powiecie. Śliska nawierzchnia, a także w wielu przypadkach "letnie" opony były przyczyną wielu kolizji i słuczek. 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w Kurówku Prądzewskim w gm. Rusiec, gdzie kobieta kierująca toyotą nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Auto wpadło w poślizg i wylądowało w przydrożnym rowie. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Kierująca nie wymagała jednak hospitalizacji. 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowgo doszło też w Wólce Łękawskiej. Kierowca BMW również nie dostosował prędkości do warunków panujących na  drodze, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. 

Niebezpiecznie było też na innych drogach w powiecie. W oficjalnych policyjnych statystykach odnotwano w sumie 7 kolizji. Drobniejszych stłuczek na bełchatowskich drogach mogło być jednak znacznie więcej, bo wielu przypadkach kierowcy nie zgłaszali zdarzenia na policję. 

Jak mówi Iwona Kaszewska, rzecznik prasowy bełchatowskiej policji, główną przyczyną kolizji było niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami i niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy