Reklama

[AKTUALIZACJA]Kolejny śmiertelny wypadek pod Bełchatowem. Nie żyje 80 -latek!

Opublikowano:
Autor:

[AKTUALIZACJA]Kolejny śmiertelny wypadek pod Bełchatowem. Nie żyje 80 -latek! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziś, 4 października około godziny 06:00 w miejscowości Zalesna, doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku. Kierujący volkswagenem uderzył w pieszego, który zginął na miejscu. Kierowca był trzeźwy. Policja stara się wyjaśnić dokładne przyczyny zdarzenia.

Dziś, około 06:00 dyżurny bełchatowskiej policji odebrał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w miejscowości Zalesna (gm. Bełchatów). Okazało się, że w zdarzeniu zginął pieszy, chodzi o 80 -letniego mężczyznę, który szedł drogą. Kierująca samochodem marki Volkswagen, 47 -letnia mieszkanka powiatu bełchatowskiego, która potrąciła pieszego była trzeźwa. Mogą wystąpić niewielkie utrudnienia w ruchu. Dokładne przyczyny wypadku wciąż są nieznane, na miejscu pracują policjanci, przesłuchiwani są świadkowie.

-Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 47-letnia mieszkanka powiatu bełchatowskiego, kierująca samochodem marki VW Passat, jadąc w kierunku Domiechowic potrąciła pieszego, który szedł jezdnią. 80-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Okoliczności tego wypadku są teraz przedmiotem prowadzonego śledztwa - informuje KPP Bełchatów

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE