Reklama

Akcja krwiodawstwa w Bełchatowie. Gdzie można się zgłosić?

Opublikowano: czw, 6 sie 2020 15:25
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W piątek, 11 września odbędzie się w Bełchatowie akcja krwiodawstwa. To już 261 wydarzenie organizowane przez klub HDK PCK przy Elektrowni Bełchatów. Tym razem z okazji obchodów Dnia Energetyka.

Już jutro, 7 sierpnia każdy kto chciałby oddać krew tym, którzy najbardziej jej potrzebują może udać się na parking przy Bricomarche w Bełchatowie – ul. Kolejowa 4 i dołączyć do grona krwiodawców.

Rejestracja dawców odbędzie się w godzinach 09:00 – 12:00, o czym trzeba pamiętać? Organizatorzy zaznaczają, by przede wszystkim zabrać ze sobą dowód osobisty. Ważne też, by zjeść lekkostrawny posiłek, a dzień przed pobraniem i rano pić dużo wody.

Organizatorzy zaznaczają też, że wakacje to szczególny okres w roku – rośnie bowiem zapotrzebowanie na krew, a liczba krwiodawców zmniejsza się z uwagi na urlopy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE