Reklama

37-latek wpadł pijany na Pabianickiej. Policyjny pies znalazł narkotyki w jego domu

Opublikowano:
Autor:

37-latek wpadł pijany na Pabianickiej. Policyjny pies znalazł narkotyki w jego domu - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowscy policjanci z Wydziału Prewencji zatrzymali 37-latka, który odpowie za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości i w okresie obowiązującego zakazu prowadzenia pojazdów oraz za posiadanie narkotyków. Miejsce ukrycia marihuany podczas przeszukania wskazał policyjny tropiciel zapachu narkotyków.

W piątek 16 lutego ok. 16.00 dyżurny bełchatowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że ulicami Bełchatowa skodą octavią przemieszcza się pijany kierowca. Na opisany samochód policjanci natrafili na ul. Pabianickiej. Podczas kontroli mundurowi wyczuli wyraźną woń alkoholu od będącego za kółkiem 37-latka.Mężczyzna odmówił policyjnego badania trzeźwości w związku z czym została od niego pobrana krew.

- Okazało się też, że 37-latek nie posiada uprawnień do kierowania oraz ma dwukrotnie orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Podczas kontroli osobistej, w kieszeni zatrzymanego, policjanci znaleźli dilerkę marihuany - informuje KPP Bełchatów.

Policjanci postanowili w asyście psa również sprawdzić miejsce zamieszkania kierowcy. Okazało się, że podejrzenia mundurowych były słuszne, ponieważ zwierzę odnalazło kolejną porcję marihuany:

- Blisko 3 gramy tego narkotyku ukryte było w pokoju zatrzymanego. Notowany wcześniej bełchatowianin usłyszał już zarzuty. Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości i w okresie obowiązującego zakazu prowadzenia pojazdów grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Posiadanie narkotyków to przestępstwo zagrożone karą do 3 lat więzienia - informuje KPP Bełchatów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE