Za nami zawody Strongman Bełchatów 2017

Opublikowano:
Autor:

Sport Strongman Bełchatów 2017 za nami. Pierwsze miejsce zdobył Dariusz Błaszczyk - reprezentant naszego miasta.

W sobotnich zawodach wzięło udział 11 zawodników. Uczestnicy walczyli o puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa Marioli Czechowskiej. W Parku Olszewskich pokaz siły strongmani zaprezentowali w sześciu konkurencjach.

Każdy z zawodników dał z siebie wszystko i walczył do ostatniej kropli potu. Zwycięzcą jednak został bełchatowianin - Dariusz Błaszczyk, który pokonał konkurencje i otrzymał puchar.

Podczas sobotnich zawodów przed publicznością zaprezentowały się również lokalne gwiazdy. M.in. Ida Lis - mistrzyni świata w trójboju siłowym, Alina Stasiak - wicemistrzyni świata w formule K1 oraz Michał Tybora-mistrz Europy w wyciskaniu sztangi.

Mieszkańcy Bełchatowa również mogli spróbować swoich sił w rywalizacjach. Zostały zorganizowane również zajęcia fitness i kick-boxingu