Reklama

Szalpuk MVP, Kochanowski wyróżniony!

Opublikowano:
Autor:

Szalpuk MVP, Kochanowski wyróżniony! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W niedzielę w Krakowie zakończył się XVI Memoriał im. Huberta Jerzego Wagnera. Turniej wygrali Biało-Czerwoni, w barwach których pierwsze skrzypce grali zawodnicy PGE Skry Bełchatów.

Podopieczni Vitala Heynena na nieco ponad dwa tygodnie przed pierwszym meczem na Mistrzostwach Świata we Włoszech i Bułgarii zmierzyli się z reprezentacjami Kanady, Francji i Rosji, wszystkie te pojedynki wygrywając. Pierwszy 3:0, a dwa kolejne po tie-breakach.

W naszych szeregach znakomicie spisali się przede wszystkim siatkarze z Bełchatowa, Jakub Kochanowski i Artur Szalpuk. Ten drugi był bohaterem wczorajszej potyczki z Rosją. Przyjmujący żółto-czarnych zdobył w niej aż 25 punktów i bardzo dobrze przyjmował.

Po takim występie Artur Szalpuk musiał został wybrany najlepszym zawodnikiem imprezy i tak też się stało! Wyróżniony został także drugi z naszych siatkarzy, Jakub Kochanowski, którego wybrano najlepszym blokującym turnieju.

Teraz przed Biało-Czerwonymi ostatnie szlify w ramach przygotowań do siatkarskiego mundialu, gdzie będą bronić wywalczonego przed czterema laty tytułu. W najbliższym czasie podopiecznych Vitala Heynena czeka krótkie zgrupowanie w Spale (27 sierpnia-3 września) i dwa mecze towarzyskie z Belgią w Szczecinie (4-5 września). Wylot do Włoch zaplanowano na 10 września.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE