Reklama

Reklama

Startują Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w tenisie ziemnym dla dzieci i młodzieży! Pierwszy turniej już 20 czerwca

Opublikowano: wt, 15 cze 2021 09:07
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w tenisie ziemnym dla dzieci i młodzieży już niebawem zostaną zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na 2021 rok "ŁÓDZKIE NA PLUS". Pierwszy z trzech zaplanowanych turniejów odbędzie 20 czerwca br., kolejne 5 i 26 września br. Turnieje zostaną rozegrane na Miejskich Kortach Tenisowych w Bełchatowie, przy ul. Edwardów 8.

Reklama

Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja tenisa ziemnego w powiecie bełchatowskim, a tym samym propagowanie masowej kultury fizycznej i rekreacji dzieci i młodzieży oraz zaszczepienie w młodych ludziach zdrowego i aktywnego trybu życia.
 
W ramach zadania zostaną zorganizowane Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego dla dzieci i młodzieży, w ramach których rozegrane zostaną trzy turnieje tenisa ziemnego (I, II i III Grand Prix Powiatu Bełchatowskiego), w trzech kategoriach wiekowych (do lat 9, 12 i 15).  Mistrzami Powiatu zostaną uczestnicy, którzy w swoich kategoriach wiekowych zgromadzą po trzech turniejach najwięcej punktów. Dla wszystkich uczestników turniejów przewidziane są nagrody rzeczowe. Udział w turnieju jest bezpłatny.
 
W projekcie zaplanowano powstanie facebookowej grupy "Młodzi Tenisiści Bełchatów"[LINK], mającej na celu informowanie dzieci i młodzieży o aktualnie organizowanych turniejach tenisowych. Jednocześnie powstała grupa przyczyni się do wymiany kontaktów pomiędzy młodymi tenisistami w celu rozegrania sparingów.
 

Zadanie "Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w tenisie ziemnym dla dzieci i młodzieży" jest finansowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego "ŁÓDZKIE NA PLUS" na 2021 rok.

Budżet Obywatelski Województwa Łódzkiego na Facebooku [LINK]


Zgłoszenia pod numerem telefonu: 507-420-312 oraz 693-831-107 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.