Reklama

Reklama

Ścianka Wspinaczkowa

Opublikowano: wt, 6 cze 2017 13:03
Autor:

Ścianka Wspinaczkowa - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport I ty możesz spróbować swoich sił we wspinaczce. Wystarczy odwiedzić bełchatowską halę „Energia”! Sprawdź szczegóły.Ścianka wspinaczkowa zlokalizowana w Hali "Energia" roczpoczęła swoją działalności w lipcu 2007 roku. Od marca tego roku zarządcą ścianki "Energia" jest Bełchatowskie Towarzystwo Sportowe "AS". Współpracując z Bełchatowskim Klubem Wysokogórskim staramy się, aby nasza ścianka spełniała oczekiwania zarówno początkujących, jaki i zaawansowanych wspinaczy. Wspinanie się po ściance bulderingowej i z asekuracją górną odbywa się po zapoznaniu z regulaminem ścianki i podpisaniu stosownego oświadczenia. Dla osób wspinających się w Hali Energia udostępnione jest miejsce do przebrania się i pozostawienia odzieży wierzchniej. Osoby te powinny posiadać obuwie sportowe o miękkiej podeszwie. Osoby do 15 roku życia chcąc skorzystać ze ścianki wspinaczkowej powinny przyjść z rodzicem lub opiekunem prawnym. Osoby w przedziale wiekowym 15 - 18 lat mogą korzystać ze ścianki bez opieki rodzica, bądź też opiekuna prawnego na podstawie wypełnionego oświadczenia o zgodzie z korzystania ze ścianki przez rodziców/opiekunów. Wzór oświadczenia znajduje się w załączniku. Z kolei osoby pełnoletnie korzystają ze ścianki po podpisaniu oświadczenia w Hali Energia. 8 metrowa ścianka wspinaczkowa, posiada 5 stanowisk wspinających o różnym stopniu trudności. Dodatkowo dla uatrakcyjnienia systematycznie zmieniamy układ chwytów oraz dróg wspinaczkowych.Więcej informacji o ściance wspinaczkowej można znaleźć TUTAJ.Godzinny otwarcia ścianki wspinaczkowej:Poniedziałek - Piątek 16.00 - 21.00Sobota - Niedziela 15.00 -21.00Dla osób pełnoletnich ścianka bulderingowadostępna także poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00

Reklama

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.