Reklama

Są wyniki badań piłkarzy GKS-u na COVID-19. PZPN podjął decyzję

Opublikowano:
Autor:

Są wyniki badań piłkarzy GKS-u na COVID-19. PZPN podjął decyzję - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Piłkarze i sztab szkoleniowy GKS-u Bełchatów wracają do pracy. Wszystko dzięki pozytywnej decyzji Polskiego Związku Piłki Nożnej, który po przeanalizowaniu danych i testów na SARS-CoV-2, zezwolił większości klubów Fortuna 1 Ligi, na powrót do treningów. Pierwsze zajęcia odbędą się dziś o godzinie 16:00.

O tym, że piłkarze oraz pracownicy klubu GKS Bełchatów zostali poddani testom na koronawirusa, pisaliśmy już w ubiegłym tygodniu – więcej w artykule Piłkarze GKS Bełchatów poddani testom na koronawirusa...

W minioną niedzielę, zespół medyczny PZPN przeprowadził analizę wyników testów na COVID-19, które wykonano w klubach Fortuny 1 Ligi. Wyniki były na tyle satysfakcjonujące, że wydano zezwolenie dla większości klubów na powrót do treningów.

- Oczekiwanie zakończone! Po dwóch pełnych tygodniach izolacji i dwóch miesiącach przerwy drużyna GKS Bełchatów wraca do treningów grupowych. Inauguracyjne zajęcia w ramach "restartu" rozpoczną się w poniedziałek po godz. 16 - informuje GKS Bełchatów.

Jak będą wyglądały treningi "Brunatnych"? Na ten moment klub musi dostosować się wytycznych zawartych w rozporządzeniu Rady Ministrów z 7 maja br. Wskazują one, że na jednym boisku może trenować maksymalnie 25 osób.

- Giekaesiacy będą dziś ćwiczyć na dwóch boiskach Miejskiego Centrum Sportu. Po rozgrzewce odbędą się testy wytrzymałości tlenowej , a po nich trening wprowadzający – czytamy na stronie klubu.

Kolejny trening już jutro o godzinie 11:00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE