Reprezentacja Polski wygrywa w Bełchatowie

Opublikowano:
Autor:

Sport Hala „Energia” wypełniona po brzegi, wspólnie odśpiewany Mazurek Dąbrowskiego i sportowe widowisko na najwyższym poziomie zakończone zwycięstwem biało-czerwonej reprezentacji! Tak w największym skrócie można opisać wczorajszy mecz w futsalu.

Na parkiecie bełchatowskiej hali stanęły naprzeciwko siebie reprezentacje Polski i Gruzji. Choć jako pierwsi z bramki cieszyli się goście, to gospodarze szybko dali do zrozumienia, że broni nie złożą. Na pierwszą przerwę drużyny schodziły z boiska przy stanie bramek 2:2.

Z początkiem drugiej połowy podopieczni Błażeja Korczyńskiego ruszyli do ataku, ale na bramkę podwyższającą przewagę Polaków trzeba było poczekać do końcówki spotkania. W 34. minucie Sebastian Wojciechowski strzelił trzeciego gola, cztery minuty później jego kolega z drużyny - Robert Gładczak – podwyższył ostateczny wynik spotkania na 4:2.

Szersza fotorelacja z meczu na stronie Miejskiego Centrum Sportu.