Reklama

Początek przebudowy PGE GKS-u

Opublikowano:
Autor:

Początek przebudowy PGE GKS-u - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Po zakończonym sezonie II ligi, w którym drużyna PGE GKS Bełchatów zajęła dopiero 8. miejsce, przyszedł czas z jednej strony na urlopy a z drugiej na decyzje personalne, które spowodują, że zmieni się kształt kadry „Brunatnych” na nowe rozgrywki – poinformował klub na oficjalnej stronie internetowej.

Z zespołem biało-zielono-czarnych pożegnało się już czterech piłkarzy, ale to z pewnością nie koniec. Najdotkliwsza może okazać się strata Piotra Giela, który był najlepszym strzelcem w zakończonym trzy dni temu sezonie. Snajper, który przyszedł latem do Bełchatowa z Kotwicy Kołobrzeg wpisał się na listę strzelców aż 15 razy.

Poza nim na odejście zdecydowali się również Robert Chwastek, Łukasz Pietroń i Marcin Garuch. Cała czwórka przestanie być piłkarzami PGE GKS-u 1 lipca, kiedy wygasną ich kontrakty z bełchatowskim klubem.

Jak poinformowano w komunikacie, większość zawodników, których umowy kończą się 30 czerwca 2018 roku otrzymała propozycję ich przedłużenia. Na takich ruch zdecydowali się już Emile Thiakane i Marcin Ryszka.

Wkrótce powinniśmy poznać kolejne nazwiska piłkarzy, którzy opuszczą „Brunatnych”, ale też tych, którzy dołączą do klubu. W tej pierwszej grupie może znaleźć się m.in. Marcin Grolik, o czym poinformował na Twitterze znany ze sprawdzonych informacji transferowych Janekx89.

Początek okresu przygotowawczego przed nowym sezonem zaplanowano na 19 czerwca. Tego dnia Artur Derbin powinien mieć już do dyspozycji zdecydowaną większość zawodników, z którymi spróbuje powalczyć o powrót do I ligi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE