Reklama

Reklama

Piłkarska Liga Sercanów-Jesień 2017

Opublikowano: wt, 12 wrz 2017 07:40
Autor:

Piłkarska Liga Sercanów-Jesień 2017  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Rusza II edycja Ligi Piłkarskiej Sercanów - Jesień 2017. Do 14 września trwa zgłoszenie zespołów w dwóch kategoriach.

Reklama

Księża Sercanie z Parafii NMP Matki Kościoła i św. Barbary w Bełchatowie, Al. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 42, organizują II edycję "Ligi Piłkarskiej Sercanów". Akcja ta skierowana jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych oraz gimnazjów. Zapisy trwają do 14 września.

Mecze ligowe rozgrywane będą w dwóch kategoriach wiekowych:

A – szkoły podstawowe; klasy II – VI

B – gimnazja; klasy II – III i klasy VII szkoły podstawowej

Aby zgłosić drużynę należy:

– pobrać „Kartę Drużyny” w sklepiku z dewocjonaliami przy Kościele na Os. Dolnośląskim (budynek parafialny Księży Sercanów, ul. Wyszyńskiego 40) w dniach: pon. – piąt. w godz. 15:30 – 19:00.

– wypełnić: „Kartę Drużyny” + Oświadczenie uczestnika + Zgodę rodzica niepełnoletniego uczestnika

Następnie udać się na spotkanie Kapitanów i Opiekunów drużyn w dniu 14.09.2016 r. (czwartek) o godz. 19:00 w budynku parafialnym Księży Sercanów, ul. Wyszyńskiego 40 na I-ym piętrze.

– koszt uczestnictwa w rozgrywkach LPS w Rundzie Jesiennej wynosi: 50 zł od drużyny w kat. A i w kat. B.

Więcej szczegółów oraz formularze zgłoszeniowe dostępne TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.