Reklama

PGE Skra ugości Klubowe Mistrzostwa Świata!

Opublikowano:
Autor:

PGE Skra ugości Klubowe Mistrzostwa Świata! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport PGE Skra Bełchatów, tak jak przed rokiem, będzie jednym z gospodarzy Klubowych Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn, które pod koniec roku odbędą się po raz drugi z kolei w Polsce – poinformowano w oficjalnym komunikacie prasowym.

Zeszłoroczna edycja KMŚ, uznawanych od pewnego czasu za najbardziej prestiżowy turniej w siatkówce klubowej, odbyła się w grudniu, tuż przed świętami Bożego Narodzenia. W tym roku impreza odbędzie się kilka tygodni wcześniej, dokładnie w dniach 25 listopada – 2 grudnia. Nie zmieni się za to kraj-gospodarz. Zeszłoroczny sukces skłonił organizatorów do ponownego powierzenia roli gospodarza polskim klubom i miastom.

Jednym z nich będzie PGE Skra Bełchatów, która w minionym roku rozgrywała swoje mecze w łódzkiej Atlas Arenie. Przypominamy, że żółto-czarni, w przeciwieństwie do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, zdołali awansować do strefy medalowej, gdzie jednak nie sprostali Cucine Lube Civitanovie i Sadzie Cruzeiro, zajmując ostatecznie czwartą pozycję.

Na kilka miesięcy przed Klubowymi Mistrzostwami Świata wiemy już na pewno, że obok PGE Skry na parkiecie zobaczymy również: broniący tytułu Zenit Kazań, najlepszą drużynę Ameryki Południowej Sadę Cruzeiro oraz najlepszą drużynę Azji Sarmayeh Bank VC Teheran. Pozostałą czwórkę wybierze organizator. W tym gronie znajdzie się przynajmniej jeszcze jeden klub PlusLigi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE