Reklama

PGE GKS z licencją i.... karami!

Opublikowano:
Autor:

PGE GKS z licencją i.... karami! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W środę 13 czerwca odbyło się posiedzenie Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych PZPN. Na posiedzeniu komisji rozpatrzono m.in. odwołanie PGE GKS-u od decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN, która w miniony czwartek odmówiła przyznania licencji bełchatowskiemu klubowi.

Trzynasty dzień czerwca nie okazał się pechowy dla „Brunatnych” i klub ostatecznie w sezonie 2018/19 wystąpi w rozgrywkach II ligi. Nie obyło się jednak bez kar. Biało-zielono-czarni przyszły sezon rozpoczną z dwoma ujemnymi punktami.

Nad PGE GKS-em Bełchatów będzie także wisieć jak topór kara kolejnych ośmiu ujemnych punktów, która została zasądzona w zawieszeniu do 31 sierpnia bieżącego roku i zostanie aktywowana, jeśli do tego czasu nie zostaną uregulowane wszelki zobowiązania wobec Daniilsa Turkovsa.

Ponadto, jak czytamy w komunikacie prasowym polskiej federacji, bełchatowski klub został także objęty nadzorem infrastrukturalnym i finansowym.

„W ramach nadzoru infrastrukturalnego Komisja zobowiązała klub do realizacji zadaszonego stanowiska dla noszowych oraz punktów depozytowych w terminie do rozpoczęcia sezonu rozgrywkowego 2018/19. Nadzór finansowy nałożono w związku z koniecznością monitorowania bieżącej sytuacji finansowej klubu oraz spłaty zobowiązania wobec ww. zawodnika.” - wyjaśnia PGE GKS w oświadczeniu zamieszczonym na oficjalnej stronie internetowej.


Decyzje wydane dzisiaj przez Komisję Odwoławczą ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej są ostateczne.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE