Reklama

Reklama

PGE GKS Bełchatów z Niepodległą. Mecz na 100

Opublikowano: śr, 7 lis 2018 08:37
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Już w najbliższą niedzielę świętować będziemy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości a dzień wcześniej GKS „Bełchatów” S.A. zaprasza kibiców piłki nożnej i mieszkańców Bełchatowa oraz regionu na wyjątkowy mecz.

Reklama

Odbędzie się on na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej w sobotę 10 listopada o godz. 17:00. Rywalem drużyny PGE GKS Bełchatów będzie wówczas Pogoń Siedlce. Giekaesiacy powalczą tego dnia o dziewiąte zwycięstwo w sezonie.

GKS "Bełchatów" S.A. wraz ze Stowarzyszeniem Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze" nadadzą temu meczowi patriotyczną oprawę, by w przeddzień rocznicy bełchatowianie mogli w jak największej liczbie wspólnie w wyjątkowy sposób uczcić ten wielki jubileusz.

Jakie atrakcje czekają na kibiców?

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego kibice i sportowcy wspólnie odśpiewają hymn Polski, który z pozycji murawy zostanie zagrany przez Zakładową Orkiestrę Górniczą KWB Bełchatów.

Na to spotkanie powiększona została dostępna liczba miejsc na stadionie, aby na trybunach wschodniej, zachodniej, północnej i honorowej mogło wspólnie świętować blisko trzy tysiące osób, które m.in. utworzą w trakcie śpiewania hymnu kartoniadę w biało-czerwonych barwach! Kibice z trybuny wschodniej zapowiedzieli także specjalną patriotyczną oprawę na "młynie". To wszystko odbędzie się tuż przed rozpoczęciem meczu!

Niewątpliwą atrakcją meczu będzie także udział w ceremonii wyprowadzenia zawodników i sędziów reprezentantów Stowarzyszenia Grupa Rekonstrukcji Historycznej 84 Pułku Strzelców Poleskich. Dzięki ich obecności początek sportowej rywalizacji ma być podkreślony prawdziwie militarnym akcentem!

Dzięki przychylności drużyny rywala i z uwagi na wyjątkowy charakter meczu, drużyna PGE GKS Bełchatów zagra wyjątkowo w białych a rywale z Pogoni w czerwonych koszulkach.

Z uwagi na podniosłość chwili oraz ceremoniał tuż przed samym meczem, klub zaprasza na stadion jak najwcześniej a bramy obiektu będą otwarte od godz. 16. Mile widziane będą tego dnia barwy klubowe i narodowe, bo przecież poza aspektem patriotycznym będzie to 90 minut walki drużyny PGE GKS Bełchatów o kolejne trzy punkty w lidze.

O wydarzeniu pn. "PGE GKS Bełchatów z Niepodległą. Mecz na 100" poinformowane zostały najważniejsze instytucje prowadzące szkoły i placówki oświatowo-wychowawcze z naszego regionu, czyli Urząd Miasta Bełchatowa, Starostwo Powiatowe w Bełchatowie i Urząd Gminy Bełchatów oraz kluby piłkarskie zrzeszone w Okręgowym Związku Piłki Nożnej. Zaproszenia trafiły także bezpośrednio do szkół miasta i powiatu bełchatowskiego. Organizatorzy mają nadzieję, że dzięki dobrej współpracy na stadionie pojawi się także duża liczba młodych mieszkańców, dla których to wydarzenie będzie miało także charakter edukacyjny. Na trybunie północnej, tzw. rodzinnej, nie zabraknie także atrakcji dla młodego pokolenia.

Bilety na mecz

Wejściówki na rywalizację GKS z Błękitnymi będzie można kupować na trybuny: wschodnią (sektory od A1 do A4), zachodnią (C1 – C8) i północną (D4, D6, D11 i D12). Posiadaczy kart SuperVIP i VIP klub zaprasza tradycyjnie na trybunę honorową przy budynku klubowym oraz sektor D5.

Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety:

9.10. w godz. 13 – 17

10.10. (mecz) od godz. 14

W dniu meczowym od godz. 15 otwarte będą także kasy stadionowe.

Ceny wejściówek w zależności od trybuny, rodzaju bądź posiadania Karty Kibica są dostępne w cenach od 1 do 20 zł. Ważny jest fakt, że biletu nie trzeba kupować osobiście. Może to zrobić ktoś za Was podając imię i nazwisko, PESEL oraz wybrane miejsce na stadionie. Niezbędne jest tylko posiadanie Karty Kibica.

Ceny biletów (trybuny C i D):

Bilety z Kartą Kibica:

15 zł – normalny

10 zł – ulgowy

1 zł – dziecięcy

Bilety bez Karty Kibica:

20 zł – normalny

15 zł – ulgowy

5 zł – dziecięcy

Karta Kibica kosztuje 5 zł

Trybuna wschodnia "młyn"

Bilety jednorazowe w preferencyjnej cenie na ”młyn” trybunę wschodnią będą do nabycia TYLKO poprzez przedstawicieli kibiców, od których przed meczami będzie można otrzymać voucher, uprawniający do kupna biletu na trybunę A (wschodnią) w kasach i Punkcie Obsługi Kibica.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 3 lata temu | ocena +5 / -5

  Rowerzysta

  A jak ma sie ustawa o RODO. Udostępnienie danych....

  • 3 lata temu | ocena +5 / -5

   Edek

   Biurokrata unijny się uruchomił.