Reklama

Kluczowy zawodnik PGE Skry bliski powrotu

Opublikowano:
Autor:

Kluczowy zawodnik PGE Skry bliski powrotu  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Pierwszy rozgrywający PGE Skry Bełchatów kilka tygodni temu odniósł kontuzję, która wciąż uniemożliwia mu występy w żółto-czarnych barwach. Wszystko wskazuje jednak na to, że „Gregor” już wkrótce zamelduje się na parkiecie.

Przekonuje o tym sam zawodnik, w krótkiej rozmowie przygotowanej przez oficjalną telewizję klubową PGE Skry (skra.tv):

Wszystko w porządku. Cała rehabilitacja przebiega jak najbardziej zgodnie z planem i już teraz mogę praktycznie całkowicie obciążać tą chorą nogę i myślę, że. w przyszłym tygodniu będzie już wszystko okej.”


Podstawowy rozgrywający bełchatowian mówi też o postępach jakie czyni w trakcie trwającej przez kilka ostatnich tygodni rehabilitacji:

„W tym okresie praktycznie cały czas indywidualnie pracuję i bardzo się cieszę, że już mogę wykonywać już praktycznie większość ćwiczeń i dlatego jestem naprawdę optymistycznie nastawiony, że już naprawdę blisko.”


W najbliższym czasie przed PGE Skrą m.in. pojedynek w ramach Ligi Mistrzów z Chaumont VB (28 lutego). Jego stawką drugie miejsce w grupie. W tym spotkaniu jeszcze "Gregora" zabraknie, ale powinien znaleźć się w kadrze meczowej już na mecz PlusLigi z Łuczniczką Bydgoszcz (3 marca).

Grzegorz Łomacz kontuzji nabawił się podczas ostatnich zajęć przed wyjazdem żółto-czarnych na Final Four Pucharu Polski. Pod nieobecność podstawowego gracza naszej drużyny narodowej rolę reżysera gry bełchatowian przejął Marcina Janusz, który znakomicie wywiązuje się ze swoich obowiązków.

Całą rozmowę z Grzegorzem Łomaczem można zobaczyć poniżej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE