Reklama

Już w ten piątek Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów!

Opublikowano:
Autor:

Już w ten piątek Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Pomimo napiętego terminarza władze bełchatowskiego klubu nie zrezygnowały z organizacji tegorocznego zlotu kibiców - imprezy, która została zapoczątkowana dziewięć lat temu i wciąż wyróżnia PGE Skrę na siatkarskiej mapie Polski. Tym razem żółto-czarna rodzina bawić się będzie w Galerii Olimpia.Można śmiało powiedzieć, że organizacja Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów tuż przed inauguracją nowego sezonu jest już klubową tradycją i nikt nie wyobraża sobie, żeby było inaczej. W tym roku impreza odbędzie się dosłownie na dwa dni przed pierwszym meczem o ligowe punkty (niedziela 27 października w Gdańsku – przyp.), więc zrezygnowano z meczu pokazowego i ograniczono wydarzenie do jednego dnia.

Zgodnie z przedstawionym harmonogramem całość powinna zamknąć się w pięciu godzinach, ale to nie oznacza, że zabraknie atrakcji znanych z lat ubiegłych. Z kibicowskiego punktu widzenia momentem kulminacyjnym będzie prezentacja kadry pierwszego zespołu PGE Skry Bełchatów, w którym zaszło wiele zmian. Żółto-czarni będą mieli nowych trenerów oraz kilku nowych zawodników.

Zlot będzie doskonałą okazją, by spotkać nowych trenerów, czyli Michała Mieszko Gogola czy Macieja Michalika oraz zawodników, którzy związali się z bełchatowskim klubem latem, czyli serbskiego atakującego Dusana Petkovicia czy reprezentacyjnego środkowego Norberta Hubera. Przed fanami zaprezentuje się również drugi zespół oraz drużyny młodzieżowe.

Poza możliwością krótkiej rozmowy z zawodnikami oraz zrobienia wspólnego zdjęcia czy wzięcia autografów przygotowano dla kibiców również inne atrakcje tj. konkursy na scenie głównej czy też strefę animacji dla dzieci, więc nikt nie powinien się nudzić.

Nie zabraknie również muzycznej gwiazdy wieczoru. W tym roku będzie nią Smolasty znany z takich hitów jak np.: „Uzależniony”, "Fake Love", "Do końca", „Antidotum”, „Raj” czy "Tusz".

Szczegółowy harmonogram IX Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry:

16:00 – 16:15 - Oficjalne rozpoczęcie IX Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów
16:15 – 16:30 - Konferencja prasowa inaugurująca sezon 2019/2020
16:30 – 18:00 - Siatkarskie show (atrakcje dla kibiców i najmłodszych)
18:00 – 19:00 - Koncert Gwiazdy Wieczoru - Smolastego
19:00 – 19:30 - Prezentacja drużyn młodzieżowych i drugiego zespołu PGE Skry
19:30 – 20:30 - Prezentacja PGE Skry Bełchatów
20:30 – 21:00 - Autografy i zdjęcia z drużyną

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE