Reklama

Już w sobotę mecz sezonu przy Sportowej 3

Opublikowano:
Autor:

Już w sobotę mecz sezonu przy Sportowej 3 - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Za kilka dni, dokładnie 14 kwietnia o godzinie 18:00, PGE GKS Bełchatów podejmie na GIEKSA Arenie zespół ŁKS-u Łódź. To pierwsze takie derbowe spotkanie przy Sportowej 3 od siedmiu lat! Pojedynek budzi na tyle duże zainteresowanie, że klub zdecydował się udostępnić kibicom całą trybunę północną.

Jeszcze kilka lat temu walka o prymat w naszym województwie toczyła się na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Teraz przeniosła się na trzeci, co pokazuje jak bardzo podupadł futbol w Łódzkiem. PGE GKS i ŁKS to obecnie dwa najwyżej notowane kluby na szczeblu centralny z naszego regionu. W ich pierwszym bezpośrednim spotkaniu, rozegranym 17 września w Łodzi, padł remis 1:1. Na listę strzelców wpisali się Jewhen Radionow i Bartłomiej Bartosiak.

Dodatkowego smaczku sobotniemu starciu dodaje fakt, że na ławce „Brunatnych” zadebiutuje Artur Derbin, który zastąpił we wtorek Mariusza Pawlaka, o czym pisaliśmy jako pierwsi >>>TUTAJ<<<. Pojedynek trenerów będzie tym ciekawszy, że od jego wyniku zależy przyszłość Wojciecha Robaszka, nad którym zebrały się czarne chmury po fatalnym starcie wiosny "Rodowitych" (cztery punkty w czterech meczach).

„Cieszę się, że w moim debiucie przyjdzie nam rywalizować z takim przeciwnikiem. Ja liczę na to, że zagramy dobry mecz, liczę na to, że personalnie trafimy ze składem i liczę, że chłopcy swoim zaangażowanie w meczu derbowym pokażą, na co ich stać. Wiem, że kibice są z klubem na dobre i złe i za to należy im się szacunek, że wytrwali i trwają w tych ciężkich czasach dla GKS. Apeluję do nich, aby w dalszym ciągu wspierali oni tych chłopaków. Ja wierzę w to, że dadzą oni z siebie ponad sto procent, bo tego będziemy od nich wymagać. Jestem przecież tutaj po to, aby coś zmienić, i na pewno chciałbym, aby w sferze mentalnej chłopcy nabrali pewności siebie. Nie mówię, że teraz tego nie było, ale chciałbym, aby tej agresji i determinacji na boisku było jeszcze więcej.” - powiedział Artur Derbin (cytat za gksbelchatow.com).

Sprzedaż biletów na hitowe spotkanie rozpocznie się w czwartek o godzinie 12:00. Wejściówki w zależności od wybranego sektora, rodzaju i czasu zakupu będą dostępne w cenach od 1 do 20 zł. Specjalnie z okazji derbów województwa zdecydowano się udostępnić dla fanów ponad 3 tysiące miejsc. Jednocześnie bełchatowski klub przypomina, że niewykorzystane bilety na przełożone spotkanie z GKS-em 1962 Jastrzębie można wymienić na bilet na dowolny pojedynek rundy wiosennej, również na potyczkę z łodzianami.

Więcej szczegółów na temat dystrybucji biletów na mecz PGE GKS-u Bełchatów z ŁKS-em Łódź można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej klubu → www.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE