Reklama

Ekstraklasowe transfery PGE GKS-u?

Opublikowano:
Autor:

Ekstraklasowe transfery PGE GKS-u? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Jak poinformował klub, w poniedziałek na treningu biało-zielono-czarnych pojawiło się dwóch nowych piłkarzy. Treningi z „Brunatnymi” rozpoczęli zawodnicy Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, Szczepan Kogut i Krystian Peda.

Pierwszy z nich może występować na prawej flance, zarówno w pomocy, jak i w obronie. Jak do tej pory w barwach popularnych „Słoników”, z którymi związany jest od 2012 roku, dwukrotnie wystąpił w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy.

Rok młodszy Peda trafił do Niecieczy już po awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej, w 2016 roku, ale może pochwalić się większą liczbą gier w elicie. W sumie uzbierał siedem występów, w tym trzy w aktualnym sezonie. Dwudziestolatek jest ofensywnym pomocnikiem.

Zajmujący po rundzie jesiennej ósmą pozycję w drugoligowej stawce, PGE GKS przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2017/18 rozpoczął w poniedziałek 8 stycznia. W pierwszych zajęciach udział wzięło dwudziestu pięciu zawodników, w tym kilku testowanych graczy.

Na inauguracyjnym treningu zabrakło natomiast m.in. Michała Bierzało, który otrzymał od klubu zgodę na testy w innym klubie czy też Bartłomieja Zielińskiego, który przygotowania rozpoczął w drugiej drużynie.

Zainaugurowany dziś drugi tydzień przygotowań będzie bardzo intensywny. Zawodników czeka aż dziesięć jednostek treningowych, które zostaną zwieńczone pierwszym meczem sparingowym. W sobotę „Brunatni” zmierzą się z MKS-em Kluczbork.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE