Reklama

Dominik Proszak z brązem Mistrzostw Polski w zapasach

Opublikowano:
Autor:

Dominik Proszak z brązem Mistrzostw Polski w zapasach - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Dwóch zawodników sekcji zapaśniczej GKS Bełchatów, członków wojewódzkiej kadry z początkiem listopada wzięło udział w Mistrzostwach Polski w zapasach. Ze współzawodnictwa w Janowie Lubelskim bełchatowianin Dominik Proszak przywiózł brązowy medal.

Mistrzostwa Polski w zapasach odbyły się w dniach 2-4 listopada. Bełchatów reprezentowało dwóch zawodników: Dominik Stasiak i Dominik Proszak. Ten drugi z wymienionych, w kategorii wagowej do 100 kg wywalczył brąz i tym samym powiększył tegoroczne zdobycze o kolejne trofeum.

- Dla tego zawodnika jest to już piąty medal zdobyty w tym roku w turnieju centralnym. Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy Dominikowi udało się zdobyć: brązowy medal w Turnieju Ogólnopolskim w Janowie Lubelskim (20-21.04) i złoty w łódzkim Turnieju Ogólnopolskim SHARP – wyjaśnia trener Janusz Włastowski

Kolekcja Dominika Proszaka to także dwa brązowe medale z: czerwcowego Ogólnopolskiego Turnieju w Olsztynie i Międzynarodowego Turnieju w Pabianicach, który rozegrano w połowie października.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE