Reklama

Charytatwyne granie w hali "Energia"

Opublikowano:
Autor:

Charytatwyne granie w hali "Energia" - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W najbliższą sobotę, 13 stycznia w hali „Energia” odbędzie II Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Piłkarze dzieciom”. Tym razem każdy chętny będzie mógł dołożyć swą cegiełkę do pomocy 18-letniej Patrycji, a jak zapowiadają organizatorzy możliwości ku temu będzie wiele.

– Naszą główną ideą jest niesienie pomocy potrzebującym dzieciom, głównie małoletnim, którzy mają przed sobą jeszcze całe życie. Po ubiegłorocznym sukcesie, gdzie na rzecz 14-letniej Amelki udało się zebrać ponad 2 tys. zł, liczymy że Patrycji przekażemy podobną bądź większą kwotę – tłumaczy Marcin Kowalski, jeden z organizatorów turnieju.

Pierwszą edycję zmagań piłkarskich wygrała reprezentacja NSZZ Policjantów z Bełchatowa. Drugie miejsce przypadło „Smakoszom”, a trzecie ESPN Bełchatów. Wszystkie trzy drużyny zobaczymy i tym razem, a oprócz nich udział w zawodach wezmą przedstawiciele firm i instytucji powiatu bełchatowskiego.

W trakcie ich trwania będzie okazja do bezpośredniego wsparcia podopiecznej Fundacji „Nauka i Kultura”, która potrzebuje specjalistycznego sprzętu do dalszej rehabilitacji. Będzie to możliwe m.in. poprzez udział w licznych licytacjach, na które trafią podarunki przekazane przez PGE Skrę i PGE GKS Bełchatów. Przy okazji turnieju będzie również można przynosić nakrętki na rzecz zbiórki „Nakręć się na pomaganie, razem możemy więcej!”.

Początek piłkarskich zmagań o godz. 8:30.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE