Reklama

Zmień administratora! Poczuj różnicę i oszczędności

Opublikowano:
Autor:

Zmień administratora! Poczuj różnicę i oszczędności - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Wysokie opłaty za czynsz, niedopłaty za wodę, nierozwiązane problemy z sąsiadami i niezadowalająca jakość obsługi - to problemy większości Wspólnot, korzystających z usług dużych bełchatowskich administracji mieszkaniowych. Jest na to skuteczne rozwiązanie! Administracja Wspólnot Mieszkaniowych (AWM), jako prywatny administrator rozwiązuje wszystkie bolączki z jakimi do tej pory zmaga się wielu mieszkańców osiedli w Bełchatowie.

Pracownicy AWM, w krótkiej rozmowie wyjaśniają dlaczego warto zainteresować się usługami prywatnego administratora i jak wiele można zyskać.

Jakie są korzyści z administrowania/zarządzania Wspólnotą przez prywatną firmę?
W prywatnych administracjach (takich jak AWM), klient i jego sprawy są traktowane indywidualnie i można poświęcić mu więcej czasu. Ponadto, ze względu na nierozbudowaną strukturę organizacyjną, jest bardzo krótka droga przekazu informacji i jest to przekaz bezpośredni pracownik – właściciel firmy. To z kolei wpływa na szybki czas reakcji i przy takiej strukturze zwiększa elastyczność działania i możliwość zastosowania indywidualnych - dobranych do potrzeb danej Wspólnoty - rozwiązań. Możemy nadmienić w tym miejscu, że udało nam się rozwiązać wiele spraw w zarządzanych Wspólnotach, w których poprzedni zarządcy nie mogli sobie poradzić przez wiele lat jak np. uciążliwi sąsiedzi, ciągłe zalania lokali, wszelkie niedobory wynikające z braku kontroli poprawności działania wodomierzy itp. Sprawy „załatwia się” w jednym miejscu a każdy pracownik zorientowany jest w sprawach dotyczących zarządzanych wspólnot. W małych firmach racjonalniej gospodaruje się czasem pracowników, co przekłada się na efekty pracy i oszczędności.

Na czym mogą zaoszczędzić mieszkańcy administrowanych/zarządzanych przez was Wspólnot?
Jest wiele płaszczyzn, na których wspólnoty mogą poczynić znaczące oszczędności, to m.in. opłata za zarządzanie/ administrowanie, sposoby rozliczania konserwacji (nie zaliczkowo, lecz faktycznie za wykonane prace), roczne przeglądy itp.
W przypadku dużych firm występują dużo większe kwoty utrzymania, a co za tym idzie większe koszty i opłaty dla mieszkańców.
Natomiast nasz system działania opiera się na indywidualnym podejściu i wysokiej jakości obsługi naszych mieszkańców. Możemy zaoferować bardzo korzystne stawki na zarządzanie/administrowanie blokami wspólnotowymi. Każdy nasz klient zauważa realną różnicę w jakości i cenach.

Czy skoro taniej, to nie oznacza, że mieszkańcy tracą na jakości oferowanych usług?
Tak jak mówiliśmy wcześniej, na stawkę za utrzymanie czystości, zarządzanie czy konserwację wspólnoty mają wpływ m.in. koszty utrzymania firmy tj. pracowników, biur, organizacja i sposób wykonywania robót konserwacyjnych i ich rozliczania, uzasadnione inwestycje, niezbędne dla utrzymania nieruchomości w niepogarszającym się stanie, szukanie najkorzystniejszych ofert na roboty budowlane. W tym przypadku mały może więcej za mniej.
Ponadto firma nasza posiada polisę OC, która zabezpiecza interesy obu stron oraz wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem. Nasza współpraca ze wspólnotami opiera się zgodnie z art. 185 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami na umowie określającej wzajemne prawa i obowiązki. We wspólnotach, w których powierzono nam zarząd na podstawie art. 18 ustawy z dnia 24 czerwca 1994 r. o własności lokali dokonaliśmy odpowiednich wpisów w księgach wieczystych. Niestety nie zawsze przy współpracy z innymi zarządcami dopełniony jest ten obowiązek, a mieszkańcy nie są świadomi owych nieprawidłowości. Bez umowy trudno jest egzekwować jakość i sposób wykonywanych usług jak i wzajemnych rozliczeń. Czyli reasumując jak nie ma umowy to jest „jakoś” a jak jest umowa to jest „jakość”. Umowa jest narzędziem do egzekwowania tej jakości.

Jak można zmienić zarządcę, aby korzystać z lepszych cen i jakości ?
Sprawa wbrew pozorom jest bardzo prosta. Wystarczy jedno spotkanie i wyrażenie woli mieszkańców do zmiany obsługi w zakresie administrowania.
Następuje rozwiązanie umowy z obecnym zarządcą i podpisanie z nowym. Nie jest to naprawdę nic skomplikowanego.
Z naszej strony zapewniamy konsultacje, chętnie udzielimy wszelkich informacji i wsparcia w procesie zmiany administracji.
Najlepszą gwarancję, że za naszymi usługami stoi jakość i dobra cena, świadczy zadowolenie obsługiwanych przez AWM Wspólnot. Nasi Klienci już wiedzą jak wiele można zyskać i co miesiąc obserwują realne oszczędności.
Zachęcamy, aby kolejne Wspólnoty nam zaufały i cieszyły się znaczą poprawą jakości obsługi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE