Reklama

„WOD.-KAN.” wspiera rozwój bełchatowskiego sportu

Opublikowano:
Autor:

„WOD.-KAN.”  wspiera rozwój bełchatowskiego sportu - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości

W 2017 roku Zarząd „WOD.-KAN.” podjął decyzję o systematycznym wspieraniu młodych bełchatowskich sportowców. Zainaugurował wówczas kampanię reklamową pod hasłem: „ WOD.-KAN. wspiera rozwój bełchatowskiego sportu”, mającą na celu upowszechnienie informacji o działaniach Spółki na rzecz dzieci i młodzieży w realizacji ich sportowych marzeń. W owym czasie Zarząd Zakładu Wodociągów i Kanalizacji „WOD.-KAN.” Sp. z o.o. w Bełchatowie podpisał długoterminowe umowy o współpracy z następującymi klubami sportowymi: Górniczy Klub Sportowy S.A., Bełchatowskie Towarzystwo Sportowe „AS”, Bełchatowski Uczniowski Klub Sportowy, SKRA Bełchatów, Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny, Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy. Umowy te umożliwiały wykorzystanie przekazanych przez Spółkę środków finansowych na rozwój i wsparcie talentów młodych sportowców.

We wrześniu br. umowy sponsoringowe z Bełchatowskim Klubem Lekkoatletycznym - działającym na terenie miasta od 27 lat i Międzyszkolnym Uczniowskim Klubem Sportowym zostały przez Zarząd Spółki przedłużone do końca 2020 roku. Nową zaś umowę podpisano z Bełchatowskim Klubem Sportowym „Czempion”. Podpisanie tych umów z pewnością dodatkowo zdopinguje trenerów do intensywnej pracy nad rozwojem umiejętności poszczególnych zawodników i drużyn a także korzystnie wpłynie na całokształt działań mających na celu kreowanie zdrowego stylu życia wśród bełchatowskich dzieci i młodzieży. Zaznaczyć należy, że zapisy poszczególnych umów przewidują dodatkowe gratyfikacje dla Klubów i zawodników w przypadku udokumentowania wybitnych osiągnięć sportowców na poziomie ogólnopolskim lub międzynarodowym.

Wszystkim uczniom, sportowcom, trenerom i nauczycielom u progu nowego roku szkolnego Zarząd i pracownicy Spółki „WOD.-KAN.” życzą wielu sukcesów i spełnienia marzeń.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE