Reklama

Wartość klienta kancelarii prawnej dla plebiscytu Orły Prawa

Opublikowano:
Autor:

Wartość klienta kancelarii prawnej dla plebiscytu Orły Prawa - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Znaczenie połączeń międzyludzkich jest wciąż za mało doceniane. Nawet w zawodach, w których to ochrona i bezpieczeństwo finansowe, prawne lub emocjonalne klienta to podstawa usługi, warto przypominać o ich niezwykłej wartości oraz sile. Każdy prawnik powinien mieć to na uwadze. Jakie to jednak może mieć znaczenie dla plebiscytu branżowego Orły Prawa?

Orły Prawa – wybór społeczności

W plebiscycie Orły Prawa to właśnie klienci decydują o tym, który radca prawny, adwokat lub notariusz zostanie wybrany laureatem zestawienia. Ich głosy są tu jedynym czynnikiem, przesądzającym o wynikach konkursu. Opinie klientów, zebrane z całej wirtualnej sieci w formie ocen, punktów, gwiazdek czy serduszek (każdej możliwej formie wymiernej) to podstawa do obliczenia wyniku końcowego każdego uczestnika. Jeśli prawnikowi uda się osiągnąć rezultat równy lub wyższy od ośmiu z dziesięciu możliwych do zdobycia punktów, zostaje wyróżnionym w plebiscycie Orły Prawa. W ramach gwarantowanej nagrody dane kancelarii prawnej trafią do rankingu zwycięzców https://www.orlyprawa.pl/cities, z wygodnym podziałem na miasta, by mieszkaniec każdej miejscowości w Polsce znalazł najlepszą pomoc prawną w swojej okolicy.

Klienci doceniają

Jak wynika z formuły konkursu, to właśnie klienci sprawią, że nasza kancelaria prawna w Gdańsku zostanie ogłoszona najlepiej ocenianą w tej miejscowości. Musimy mieć więc na uwadze, jak wiele czynników ma tutaj znaczenie dla naszej ewentualnej wygranej. Nie będzie się tu tylko liczyło to, w jaki sposób skonstruujemy dokumenty czy umowy dla klienta. Jest to oczywiście podstawa, ale nie tworzy całokształtu naszej kancelarii. Znaczenie tutaj ma pewnego rodzaju więź, jaką w krótkim czasie zbudujemy z naszymi klientami. Jej tworzenie zaczyna się już od pierwszej rozmowy telefonicznej z asystentką w kancelarii. Nawet tak prosta czynność może wpłynąć na to, jakie zdanie będzie miał o nas potencjalnie zainteresowany usługami prawnymi. W naszym zespole nie może być więc żadnych "słabszych punktów", których nieżyczliwe podejście do klienta wpływałoby negatywnie na ocenę całokształtu.

Podsumowanie

Klienci kancelarii prawnej są czynnikiem sprawczym w plebiscycie Orły Prawa. To ich odczucia przelane na internetowe oceny, budują naszą pozycję w rankingu. Liczy się tutaj każdy głos, więc nie odpuszczajmy żadnego z nich!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE