Reklama

Reklama

Trwa nabór do Studio Piosenki Metro w Bełchatowie!

Opublikowano: wt, 14 wrz 2021 07:49
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Studio Piosenki Metro to sieć szkół działająca pod auspicjami Teatru Studio Buffo w Warszawie. W Studio dla dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzone są zajęcia wokalne pod opieką wykwalifikowanych specjalistów. Trwa nabór do wyjątkowego zespołu. Nie może Ciebie zabraknąć!

Reklama

Bełchatowska szkoła jest jedną z ponad 20, jakie dotychczas powstały w całej Polsce. Certyfikowani nauczyciele działają według programu i standardów wyznaczonych przez twórców Teatru Studio Buffo - Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosa. Ci panowie przez 30 lat pracowali nad problemami, z którymi borykają się dzisiejsi artyści. Zebrane doświadczenie zaowocowało unikalną metodą szkoleń, dzięki którym swoje talenty szlifowała cała plejada znanych gwiazd.

Zapisując się do Studio Piosenki Metro można brać udział w zajęciach wokalnych dla dzieci od 7 roku życia, młodzieży oraz dorosłych. Organizowane są też przeróżne przeglądy i koncerty, a także letnie obozy ze Studio Buffo.

Uczestnictwo w zajęciach Studio Piosenki Metro to niezwykła szansa na rozwój talentu śpiewu, aktorstwa i tańca. Studio Piosenki Metro to idealne miejsce, aby rozpocząć lub znaleźć drogę do sukcesu, jakim może być np. angaż do spektaklu lub udział w innych ciekawych projektach artystycznych.

 

Dołącz Studio Piosenki Metro! Ucz się i baw w najlepszej szkole piosenki w Polsce!

Możesz zgłosić się online przesyłając nagranie z własnym wykonaniem piosenki w języku polskim. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu:

Na Facebooku przez aplikację MESSENGER
albo zadzwoń lub napisz: 504 250 069

studiopiosenkimetro.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.