Reklama

Tlenoterapia hiperbaryczna już w Bełchatowie! Idealny prezent na Dzień Babci i Dziadka

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Tlenoterapia hiperbaryczna już w Bełchatowie! Idealny prezent na Dzień Babci i Dziadka - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości W Bełchatowie jest już dostępny gabinet tlenoterapii hiperbarycznej. Metoda terapii czystym tlenem jest niezwykle skuteczna wielu poważnych schorzeniach np. w chorobach sercowo-naczyniowych, stwardnieniu rozsianym, czy w ramach odzyskiwania formy po przebyciu COVID-19. Z zabiegów chętnie korzystają również sportowcy oraz osoby potrzebujące regeneracji po wzmożonym wysiłku fizycznym i psychicznym. Zabiegi tlenoterapii mogą być idealnym prezentem na Dzień Babci i Dziadka. Rezerwacje telefoniczne przyjmowane są pod numerem. 667-533-885

Hiperbaryczna terapia tlenowa (HBOT) to relaksacyjny i nieinwazyjny zabieg, w czasie którego przebywasz w środowisku o zwiększonym ciśnieniu i oddychasz zwiększoną ilością tlenu(93 %). Te wyjątkowe warunki, które wytwarza komora hiperbaryczna sprawiają, że tlen rozpuszcza się także w osoczu krwi i zwiększa wielokrotnie dotlenienie wszystkich komórek Twojego organizmu. A dobrze dotleniony organizm to więcej energii, lepsze samopoczucie, wsparcie w rehabilitacji po zabiegach i różnych schorzeniach.

Badania naukowe wykazały, że regularne korzystanie z komór wpływa na zwiększenie ilości komórek macierzystych w krwiobiegu, a to one są podstawą do regeneracji. Dodatkowo tkanki są lepiej odżywione, toksyny są szybciej usuwane, a procesy starzenia opóźniają się. Tlen przyspiesza procesy metaboliczne organizmu co ułatwia utrzymanie optymalnej wagi ciała.

 

Komu najbardziej służy tlenoterapia hiperbaryczna?

 

Osobom narażonym na walkę z wirusem

Obecnie wszyscy jesteśmy narażeni na wirusa Covid-19. Śmiertelność z powodu koronawirusa, który trapi cały świat, wynika głównie z infekcji płuc i niewydolności oddechowej. Zdolność tlenu hiperbarycznego do penetracji tkanek pozwala na dostarczenie odpowiedniej ilości tlenu do krwi,co hamuje procesy zapalne.

 

Osobom dbającym o zdrowie i wygląd skóry

Terapia regeneruje wszystkie komórki w ciele,dzięki czemu hamuje procesy starzenia, redukuje zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu. Jest dobrym remedium na wszelkie problemy dermatologiczne (trądzik, atopowe zapalenia skóry itd.). Terapia redukuje wszelkie ogniska zapalne,bakteryjne lub alergiczne na skórze i w tkance podskórnej,

 

Sportowcom

Terapia pomaga zwiększyć wydolność i wydajność organizmu, a po wysiłku fizycznym wpływa na szybszą regenerację tkanki kostnej i mięśni szkieletowych,wspomaga procesy metaboliczne .

 

Osobom przepracowanym

Dotlenia mózg, poprawia pracę układu nerwowego, co oznacza lepszy nastrój, odprężenie umysłu i pozbycie się napięcia, a także wpływa na lepszą koncentrację, pamięć oraz większą aktywność psychiczną.

Chorym na cukrzycę i osobom z chorobami układu krążenia

Terapia pomaga w leczeniu cukrzycy i miażdżycy, zmniejszając ryzyko powikłań sercowo-naczyniowych, wpływa na tworzenie się włoskowatych naczyń krwionośnych, redukuje objawy infekcji w stopie cukrzycowej oraz innych tkanek miękkich

 

Osobom po zabiegach chirurgicznych i z dolegliwościami ortopedycznymi

Poprawia przepływ krwi w uszkodzonych kończynach, zwiększa ciśnienie tlenu w kościach, powodując ustępowanie stanu zapalnego kości i szpiku. Wraz z kolejnymi sesjami w komorze zwiększa się ilość molekuł ATP w organizmie, co skutkuje zwiększoną wydolnością tlenową i lepszymi osiągami.

 

Pacjentom z zaburzeniami neurologicznymi (po udarze, chorobą Alzheimera, pacjenci z autyzmem)

Podwyższenie ciśnienia powoduje dostarczenie większej ilości tlenu do komórek w organizmie, co pozwala  skuteczniej walczyć z chorobami.

Tlenoterapia hiperbaryczna jest bardzo skuteczną metodą w poprawianiu zdrowia osób w każdym wieku. Dodatkowy, rozpuszczany przez ciśnienie tlen stymuluje produkcję komórek macierzystych, zwiększa zdolność białych krwinek do niszczenia patogenów, a także zmniejsza obrzęki. Trafia do obszarów, w których krążenie jest zmniejszone lub zablokowane, dzięki czemu dociera do uszkodzonych tkanek. Umożliwia szybszą odbudowę naczyń krwionośnych w uszkodzonych lub objętych chorobą obszarach, przywracając optymalną ich funkcjonalność. W ten sposób wspiera układ immunologiczny, zwiększając jego możliwości i przeciwdziałając wielu schorzeniom. Jest to proste, nieinwazyjne i bezbolesne leczenie.

 

 

TLENOMEDIK

Tlenoterapia hiperbaryczna w Bełchatowie!!!

UL. Czapliniecka 26

Rezerwacje telefoniczne tel: 667 533 885

więcej informacji na www.TlenoMedik.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy