Reklama

Reklama

Tektura w branży reklamowej. Sprawdź zastosowanie i właściwości tego materiału

Opublikowano: czw, 26 sie 2021 12:19
Autor:

Tektura w branży reklamowej. Sprawdź zastosowanie i właściwości tego materiału - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Wiele osób kojarzy tekturę z czymś lichym, nietrwałym i zbędnym. Jednak po odpowiedniej obróbce tego tworzywa, można uzyskać naprawdę wytrzymałe i solidne komponenty, które są bardzo często wykorzystywane w dziedzinie reklamy. Jakie konkretne konstrukcje wytwarza się z tego materiału? Dlaczego jest to tak cenne tworzywo dla branży reklamowej? Zapraszamy Cię do poradnika, w którym poznasz właściwości tektury oraz jej zastosowanie.

Reklama

Tekturowy stand reklamowy jako klucz do marketingowego sukcesu w Twojej firmie

Z materiału tekturowego wytwarza się różne konstrukcje ekspozycyjne i reklamowe, które na co dzień spotkasz w sklepach. Producenci projektują różnorodne formy stojaków. Są to m. in. komponenty półkowe, podłogowe, płaskie, ladowe, jakie następnie wykorzystasz do stworzenia pięknej ekspozycji w swoim sklepie. Tektura to materiał stosowany w produkcji stojaków i ekspozytorów, ale nie tylko. Elementy z tego tworzywa można także spotkać na różnego rodzaju targach, eventach i imprezach okolicznościowych. Mogą posłużyć one np. za pojemnik na wizytówki lub ulotki. Tektura przydatna jest również do przygotowania stanowisk degustacyjnych, które są łatwe w montażu i słyną z lekkości. Użycie tego materiału w branży reklamowej jest ograniczone jedynie wyobraźnią pracowników. Dowiedz się więcej o tym tworzywie i wzbogać swoją reklamę tradycyjną metodą w nowoczesnym wydaniu.

Tektura – poznaj cechy materiału i zobacz, w jakich miejscach sprawdzi się najlepiej

Materiał, z którego tworzy się standy reklamowe jest całkowicie ekologiczny. Nie zagraża ani człowiekowi, ani środowisku naturalnemu, gdyż nie zawiera substancji szkodliwych. Tektura może z pozoru wydawać się nietrwałym materiałem, jednak zrobiona jest z gęstej struktury, dlatego też charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Tworzywo jest niezwykle lekkie. Można swobodnie przesuwać i zmieniać miejsce konstrukcji w zależności od pojawiających się potrzeb. Każdy wyrób wykonany z tektury jest wytrzymały i solidny. Stojaki i ekspozytory z tego tworzywa są w stanie pomieścić wiele przedmiotów. Śmiało umiejscowisz w nich zarówno drobne produkty, jak i towary większych gabarytów. Konstrukcje zaprojektowane ze specjalnymi kieszonkami umożliwią również przechowywanie wizytówek czy ulotek własnej firmy. Profesjonalne stojaki tekturowe można nabyć na stronie stojakitekturowe.pl . Producent ST Print specjalizuje się w tworzeniu różnokształtnych komponentów z wysokiej jakości materiałów. Zadbaj o profesjonalną reklamę swojej firmy. Dowiedz się więcej na temat tekturowych materiałów i dobierz odpowiednie ekspozytory.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE