Reklama

Szykuje się wyjazd? Zadbaj o ubezpieczenie!

Opublikowano:
Autor:

Szykuje się wyjazd? Zadbaj o ubezpieczenie! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości No i w końcu nadszedł ten czas… upragniony urlop stał się rzeczywistością. Doskonale wiesz w jakie rejony malowniczej Europy chcesz się udać? Wiesz jak spędzisz te wakacje? Mamy nadzieję, że również zdajesz sobie sprawę jak ważne jest ubezpieczenie turystyczne! W tym artykule dowiesz się co, jak i dlaczego warto posiadać taką polisę. Zapraszamy do lektury!

Wyjazd za granicę bez uprzedniego zakupu ubezpieczenia turystycznego jest przejawem niedojrzałości i nieodpowiedzialności. Może Ci się wydawać, że podczas podróży nic Ci się nie stanie, ale takie myślenie sprowadziło na ziemię wiele osób. Jeżeli uważasz, że wydawanie pieniędzy na tego rodzaju ochronę jest stratą to musimy Ci przyznać, że jesteś w ogromnym błędzie! Prawda jest taka, że podczas podróży lub na samych wakacjach mogą przydarzyć się rzeczy na które nikt z nas nie ma wpływu. W przypadku, gdy konieczne będzie skorzystanie ze świadczeń medycznych konieczne będzie również pokrycie ich kosztów. Bez dobrego ubezpieczenia zdrowotnego będziesz musiał zrobić to z własnej kieszeni. Chyba lepiej pomyśleć o polisie turystycznej!

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie?

Pozory mylą - nie ma jednego, uniwersalnego ubezpieczenia, które zapewnia całkowitą ochronę, ponieważ istnieje wiele rodzajów ubezpieczeń - dla tych, którzy uprawiają sporty ekstremalne, dla osób, które cierpią na choroby przewlekłe czy dla rodzin z dziećmi. Każde z nich cechuje się czym innym i właśnie dlatego jeszcze przed wyjazdem warto się temu lepiej przyjrzeć. Ten temat bardzo dobrze opisany jest na stronie https://www.insurancechoice.co.uk/products/travel-insurance-products/travel-insurance-with-medical-conditions/ więc jeżeli poważnie Cię to interesuje i wyznajesz powiedzenie “lepiej zapobiegać niż leczyć” powinieneś poświęcić kilka minut na lekturę.

Szanuj zdrowie - masz tylko jedno!

Mało osób zdaje sobie sprawę, ale pobyt w szpitalu za granicą nie należy do najtańszych rzeczy. W przypadku złamania nogi lub poważnego naderwania ścięgien, gdy wymagana jest operacja będziemy zobowiązani zapłacić od 10 do nawet 50 tysięcy złotych! Oczywiście bez wcześniejszego wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego. Jeżeli nadal sądzisz, że lepiej zaoszczędzić kilkaset złotych zamiast spędzać wakacje całkowicie spokojnie i bez zbędnych zmartwień to… sam sobie odpowiedz czy warto :-)

Mamy nadzieję, że ten artykuł uświadomił Ci, że warto być ubezpieczonym i że każda kolejna podróż będzie spokojna i bezpieczna!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE