Reklama

Skąd się bierze fenomen okularów Ray-Ban?

Opublikowano:
Autor:

Skąd się bierze fenomen okularów Ray-Ban? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Oprawki Ray-Ban należą obecnie do jednych z najczęściej wybieranych produktów optycznych na świecie. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, w końcu to właśnie akcesoria tej marki wyróżniają się wyjątkową jakością oraz niebanalnymi wzorami, obok których nie można przejść obojętnie.

Poznaj markę Ray-Ban

Jak dowiadujemy się z bloga sklepu Optique, kultowa już marka Ray-Ban, znana z ponadczasowych opraw okularowych, swoją działalność rozpoczęła w 1937 roku. Od samego początku stawiała przede wszystkim na produkcję okularów. Pierwsze kolekcje dedykowane były wyłącznie lotnikom, którzy narzekali na brak odpowiedniego produktu w tym zakresie, dostosowanego w pełni do warunków ich pracy. Firmie udało się jednak wypuścić linię z przyciemnianymi szkłami, która skutecznie odpowiedziała na potrzeby pilotów. Jakość proponowanych przez Ray-Ban produktów optycznych sprawiła, że po tego typu akcesoria coraz częściej zaczęły sięgać osoby, które nie były w żaden sposób związane z lotnictwem. Z czasem w okularach marki zaczęli pojawiać się znani aktorzy oraz gwiazdy muzyki, co spowodowało większe zainteresowanie tymi produktami. Przez kolejne lata Ray-Ban zaczął podbijać zarówno amerykańskie, jak i europejskie wybiegi mody. Współcześnie akcesoria optyczne tej marki są symbolem ponadczasowości, autentyczności oraz odwagi. Równie chętnie noszą je zarówno kobiety, jak i mężczyźni, młodsi i starsi – wszyscy doceniają wyjątkowy kunszt i staranność, z jaką wykonany jest każdy model.

Fenomen marki

Z pozoru mogłoby się wydawać, że za popularnością marki stoją przede wszystkim światowe gwiazdy show-biznesu. Jednak za fenomen okularów Ray-Ban odpowiada przede wszystkim jakość. Wszystkie modele produkowane są z niezwykle trwałych materiałów, dzięki czemu sam zakup staje się inwestycją na naprawdę długie lata. Ponadto nie można również zapominać o samym designie oraz szczególnej dbałości o detale. Marka potrafi z wyjątkową skutecznością połączyć klasykę z nowoczesnością oraz wygodę z elegancją. Z pewnością spory wpływ na sukces akcesoriów optycznych tej firmy ma również ich cena. Biorąc pod uwagę koszt zakupu opraw innych popularnych firm modowych, cena proponowana przez Ray-Ban jest stosunkowo niska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE