Reklama

Ruszyła rekrutacja w bezpłatych szkołach Cosinus. Sprawdź dostępne kierunki.

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Ruszyła rekrutacja w bezpłatych szkołach Cosinus. Sprawdź dostępne kierunki. - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Obecnie rynek pracy ewoluuje niezwykle dynamicznie. Oferty pracy bardzo szybko zmieniają się. Jeśli chcemy odnieść sukces, powinniśmy nieustannie kształcić się i pamiętać o takich rzeczach jak: podnoszenie kwalifikacji czy rozwój kompetencji. Dobrym pomysłem jest otwarcie się na opcję przebranżowienia. Zmiana pracy, która często związana jest z koniecznością nauki nowych rzeczy, nie jest czymś czego należy się obawiać. Możemy patrzeć na to jako na szansę.

Podnoszenie kwalifikacji czy zmiana zawodu są też sposobem na rozwój osobisty, często wynikający z szukania pomysłu na siebie. Nie musi to wiązać się jednak tylko z celami zawodowymi – coraz więcej osób podejmuje naukę w celu rozwinięcia zainteresowań i pasji. Dalsze kształcenie może być atrakcyjną formą rozwoju bez względu na wiek, dotychczasowe wykształcenie czy sytuację zawodową.

Policealne szkoły COSINUS dla dorosłych są idealnym rozwiązaniem dla osób chcących się dalej kształcić. Szkoły oferują zdobycie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej w stosunkowo krótkim czasie - w ciągu roku lub dwóch lat. Ponadto zajęcia odbywają się w systemie zaocznym – jest to elastyczne rozwiązanie, które pozwala połączyć naukę z pracą i życiem osobistym.

Absolwenci policealnej szkoły COSINUS często znajdują pracę w nowym zawodzie, a wielu z nich z sukcesem zakłada własną działalność powiązaną ze swoją pasją, którą rozwinęli w szkole.

Jaką szkołę wybrać?

Chcąc się kształcić, warto wybrać szkołę z doświadczeniem, wykwalifikowaną kadrą, która kładzie nacisk na zdobywanie praktycznych umiejętności i taką szkołą jest właśnie COSINUS (https://www.cosinus.pl/). Szkoła działa na rynku od 1996 roku i może pochwalić się jedną z największych zdawalności egzaminów zawodowych w kraju.

Szkoły COSINUS oferują naukę na wielu kierunkach:

Szkoły medyczne: opiekun medyczny, terapeuta zajęciowy;

Szkoły policealne: florystyka, kosmetyka, administracja, BHP, ochrona, opiekunka dziecięca;

Zaoczne Liceum Ogólnokształcące;

Kursy maturalne.

Do Szkoły Cosinus może uczęszczać każda osoba dorosła, która ukończyła szkołę średnią (co ważne - także bez matury) oraz osoby, które nie ukończyły szkoły średniej a są absolwentami szkoły podstawowej, gimnazjum lub zasadniczej szkoły zawodowej.

Najczęściej wybierane kierunki w szkole policealnej to: opiekun medyczny i florysta - osoby po tych kierunkach są poszukiwanymi pracownikami na krajowych i zagranicznych rynkach pracy. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również kierunki takie jak kosmetyka. Jeśli mowa o zagranicznym rynku pracy, to warto wspomnieć, że po ukończeniu nauki w szkole Cosinus otrzymuje się między innymi międzynarodowy suplement dyplomu EUROPASS, który pomaga w podjęciu pracy w Europie.

Dlaczego szkoła COSINUS?

  • Nauka na kierunkach policealnych i medycznych jest bezpłatna;
  • zajęcia odbywają się w systemie zaocznym (sobota, niedziela);
  • wystawiamy zaświadczenie do ZUS-u, KRUS-u, MOPS-u;
  • wydajemy legitymację;
  • nauka na przyszłościowych kierunkach;
  • praktyki i warsztaty podczas całego okresu nauki;
  • wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna;
  • dysponujemy najnowszą bazą techniczno-dydaktyczną.
 

Nie zwlekaj! Weź przyszłość w swoje ręce i zapisz się już dziś!

Czekamy na Ciebie w sekretariacie naszej szkoły Plac Narutowicza 2.

Możesz do nas zadzwonić, tel.: 502 921 653 lub skontaktować się z nami poprzez fanpage https://www.facebook.com/cosinus.belchatow

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE