Reklama

Potrzebujesz tymczasowego biura w terenie? Poszukaj odpowiedniego, przenośnego kontenera!

Opublikowano:
Autor:

Potrzebujesz tymczasowego biura w terenie? Poszukaj odpowiedniego, przenośnego kontenera! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Czasami trzeba połączyć wykonywanie obowiązków administracyjnych z regularną obecnością w zupełnie innym miejscu. Na przykład na placu budowy inwestycji kluczowej dla rozwoju i przyszłości całego przedsiębiorstwa. Jeżeli taki punkt znajduje się daleko od głównej siedziby lub najbliższego oddziału, nie ma sensu tracić czasu na długie podróże albo codzienne dojazdy. Wynajmując kontener biurowy i ustawiając go w dopasowanej lokalizacji zyskuje się zdecydowanie najwięcej przydatnych możliwości.

Dostęp do lokalu w biurowcu oznacza związanie się umową na wiele miesięcy do przodu

 

Teoretycznie sytuacja na rynku nieruchomości jest dla wynajmujących tak korzystna, jak jeszcze nigdy wcześniej. Przymusowe home office sprawiło, że niektóre firmy albo przeszły na system hybrydowy, albo całkowicie przeniosły się do domów. W efekcie wiele biur stoi pustych, a chętnych na ich zajęcie brakuje. Wydawałoby się zatem, że wynegocjowanie korzystnych warunków krótkoterminowego najmu powinna być znacznie prostsze. Rzeczywistość wygląda jednak nieco inaczej. Agenci oferują przede wszystkim kontrakty wieloletnie, na kilkadziesiąt miesięcy. W sytuacji, kiedy „wyjazdowe biuro” jest potrzebne na znacznie krótszy okres, byłby to zdecydowanie zbyt duży wydatek. Tymczasem warunki użytkowania kontenerów biurowych są znacznie bardziej elastyczne. A jak czytamy na stronie https://www.alfapartner.pl/wynajem-kontenerow/kontenery-biurowe/: ich wyposażenie oraz układ łatwo przystosować pod konkretne, indywidualne potrzeby. Nawet najbardziej niecodzienne.

 

Ogólnodostępne strefy pracy biurowej nie zapewniają takiej prywatności, co kontenery biurowe

 

Wydzielone pomieszczenia, z których korzystają np. freelancerzy, pojawiają się między innymi na terenie dużych galerii handlowych czy niektórych lokali gastronomicznych. Trudno zarzucić im cokolwiek poważnego pod kątem jakości wyposażenia czy dostępności do podstawowych udogodnień. Problem tkwi gdzie indziej: do takiej strefy biurowej może wejść każdy, bez uprzedniej zapowiedzi. A sąsiedztwo obcych ludzi mocno obniża komfort wykonywania wielu służbowych czynności, wymusza dostosowanie się do pewnych konwenansów. Poza tym regulaminy tego rodzaju miejsc zabraniają korzystania z telefonów i prowadzenia rozmów. W wielu branżach takie ograniczenie jest całkowicie dyskwalifikujące. Tymczasem w opinii przedstawicieli firmy Alfa Partner, przy wyborze kontenera biurowego wszelkie ograniczenia znikają. Można w nich pracować tak, jak się uważa za najbardziej stosowne. Bez zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń czy specjalnego dopasowywania się do reszty.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE