Reklama

Reklama

Nowe biuro rachunkowe Tax Expert 24 w Bełchatowie

Opublikowano: czw, 16 wrz 2021 14:29
Autor:

Nowe biuro rachunkowe Tax Expert 24 w Bełchatowie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Tax Expert 24 - biuro rachunkowe z kilkunastoletnim doświadczeniem - w ramach rozwoju swojej działalności utworzyło oddział w Bełchatowie.

Reklama

Tax Expert 24 - biuro rachunkowe z kilkunastoletnim doświadczeniem - w ramach rozwoju swojej działalności utworzyło oddział w Bełchatowie. Biuro rachunkowe zapewnia kompleksową obsługę w zakresie księgowości oraz usług kadrowo-płacowych, ponadto świadczy usługi z obszaru doradztwa podatkowego i prawnego i pomaga w pozyskaniu funduszy na finansowanie prowadzonej działalności lub dla nowych podmiotów.
Pracownicy biura wspierają przedsiębiorstwa niezależnie od etapu ich rozwoju, gwarantując kompleksową obsługę, służąc poradą, wiedzą i doświadczeniem.

Pomagamy młodym przedsiębiorcom, osobom po raz pierwszy otwierającym firmę w pozyskaniu pomocy z licznych programów wsparcia rozwoju przedsiębiorczości. Podpowiadamy co zrobić by otrzymać dotację, gdzie i jak złożyć właściwy wniosek do dofinansowanie. Podpowiadamy jak uzyskać dotację z Urzędu Pracy, ale również z innych instytucji. Służymy rzetelną wiedzą i doświadczeniem w pozyskaniu finansowania z zewnątrz. Obsługujemy nie tylko przedsiębiorców z okolicy, naszym doradztwem obejmujemy przedsiębiorców z całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu w przypadku zainteresowania naszą ofertą.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE